Onze Mercedes (bijgenaamd Rusty MLC) is een camper met 5 slaapplaatsen en een hoge standaard. Hij heeft 5 veiligheidsgordels (twee achterin het beste voor kinderen met een beperkte hoofdhoogte), een Rock 'n Roll tweepersoonsbed, een uitklapbaar tweepersoonsbed en een extra bed in zijn oprit-luchtvoortent. Rusty is de perfecte metgezel voor het verkennen van heel Groot-Brittannië en Europa. Rusty is een LWB-busje dat in een standaard parkeerplaats past en heerlijk comfortabel en gemakkelijk te besturen is.
Volledig uitgerust met elektrische pomp koud water, 240V aansluiting, een vrijetijdsaccu en een reserve zonne-energiebank voor festivals enz. waar geen aansluiting is. Leren stoelen voor en achter en een deur die aan de zijkant opengaat. De bus heeft een ingebouwde watertank, dus je hoeft niet af te lopen om een jerrycan te vullen en hij houdt genoeg water vast voor een week comfortabel.
Rusty is in 2017 professioneel omgebouwd voor gebruik het hele jaar door in Groot-Brittannië en heeft een hele mooie keuken van drijfhout met een kookplaat met 2 gaspitten. Er is een gootsteen met een Dometic-koelkast met vriesvak voor het bewaren van voedsel en het bewaren van de Gin & Tonic, evenals een reeks kasten en opbergmogelijkheden. Hij is volledig geïsoleerd met een dieselkachel voor koudere kampeeravonturen en heeft een volledige set gordijnen en verduisteringsmatten om toe te voegen aan het privacyglas en sprankelende binnenverlichting, en hij heeft twee opklapbare stoelen.
De Idris II luchtluifel heeft de perfecte maat om te gebruiken als binnenruimte of als andere slaapkamer (we hebben een opblaasmatras als je dat nodig hebt) en heeft een vast grondzeil. De opblaasbare balken maken het opzetten eenvoudig en worden via een stoffen verbindingsstuk met het busje verbonden, waardoor Rusty eenvoudig kan worden losgekoppeld en van de voortent kan worden weggereden om vanaf uw vakantiebasis op avontuur te gaan.
Rusty is een super comfortabel rijdende 2.2 diesel met zes versnellingen en kruist een snelheid van 120 km/u met een gemiddeld bereik van ongeveer 400 mijl per 60 liter diesel. Uitgerust met het Pioneer Auto Android / Apple Car Play-systeem verbindt u uw telefoon om uw navigatie- en muziekapps of de DAB+ /FM-radio te gebruiken. De tv en dvd aan boord kunnen ook ingangen voor Netflix via je telefoon accepteren en werken tijdens het rijden om de kinderen tevreden te houden als dvd-speler vanaf de 12v-sigarettenaansteker en wanneer ter plaatse en aangesloten via de 240v-stekker en hij heeft vier USB-oplaadpunten.
Rusty heeft ook een goed uitgeruste keuken met waterkoker, potten, koekenpan, grote messen, kookgerei, vergiet, bestek, borden en schalen en plastic wijnglazen en kan en bekers voor 5 personen.