Dit is onze professioneel omgebouwde Volkswagen Transporter T6.1 camperbus
ROXANNE
Er zijn vier zitplaatsen met veiligheidsgordels, allemaal met driepuntsgordels. Er is een neerklapbare bank die kan worden omgebouwd tot een tweepersoonsbed. Zodra het dak omhoog is, is er voldoende hoofdruimte voor zelfs de langste persoon om comfortabel rechtop te staan in de woonkamer. In het uitklapbare dak bevindt zich een extra bed, groot genoeg voor twee volwassenen of om te delen voor twee kinderen. Alle ramen zijn voorzien van verduisteringsgordijnen voor extra privacy 's nachts.
De keuken is voorzien van een 12V-koelkast met vriezer, een spoelbak met stromend water en een gasfornuis met twee pitten. De keuken is uitgerust met alle potten en pannen, servies en bestek die u nodig heeft voor maximaal 4 personen. De huishoudaccu wordt opgeladen door een zonnepaneel, maar heeft een meter zodat u de laadstatus in de gaten kunt houden. Bij normaal gebruik kunt u echter voldoende stroom verwachten om de koelkast, verlichting en het opladen van apparaten te laten werken. De accu wordt opgeladen wanneer de motor draait, dus als u op reis bent of bezienswaardigheden bezoekt, hoeft u zich geen zorgen te maken dat de accu leeg raakt. Naast de aparte huishoudaccu hebben we een netaansluiting voor de energiezuinige ledverlichting, USB-aansluitingen en 230V-stopcontacten. Wij zorgen voor een aansluitsnoer.
We hebben ook een opritluifel en een portaaltoilet te huur tegen een meerprijs. Informeer gerust.
Deze camper is zeer zuinig, makkelijk te besturen en biedt veel rijplezier, of u nu door de stad reist of door de natuur. Onze verzekering dekt bestuurders van 25 jaar en ouder met een geldig Brits rijbewijs dat minimaal 2 jaar in bezit is. We bieden pechhulp in Europa.
Wij zijn huisdiervriendelijk, maar vragen u vriendelijk om uw huisdier niet op de stoelen te laten zitten!
Deze bus wordt voor en na elke verhuur volledig schoongemaakt. Om ervoor te zorgen dat uw bus COVID-schoon en veilig is, gebruiken we een antibacteriële reiniger en een stoomapparaat om alle oppervlakken te desinfecteren. Ook alle vloeren, stoelen en kussens worden gereinigd. Bij het ophalen van de bus wordt een volledige inventaris- en voertuiginspectie uitgevoerd. Bij terugkomst worden eventuele schade of ontbrekende items in mindering gebracht op uw borg. Wij zorgen ervoor dat de bus schoon, netjes en fris is bij het ophalen, dus zorg ervoor dat u hem in dezelfde staat terugbrengt. Indien gewenst kan er een extra bestuurder worden toegevoegd.
Ophalen kan vanaf 15.00 uur en inleveren kan tot 11.00 uur.
Mocht u deze tijden willen wijzigen, neem dan vooraf contact met ons op. We zullen ons best doen om hieraan tegemoet te komen. Zorg ervoor dat u minimaal een uur voor vertrek aanwezig bent, zodat we voldoende tijd hebben om het inventarisrapport door te nemen en het voertuig volledig te inspecteren. Alles wordt gedetailleerd vastgelegd met foto's en u dient een kopie te ondertekenen.
Bij ongeoorloofde te late teruggave kan de volledige borg worden ingehouden.
Voor aankomst hebben we een foto van uw rijbewijs en twee identiteitsbewijzen van elke bestuurder nodig. Britse rijbewijzen. Documentatie die u van elke bestuurder moet bewaren:
1. Wij moeten het origineel zien en een kopie van het rijbewijs met foto meenemen (adres en identiteitsbewijs moeten actueel zijn)
2. Online DVLA-rijbewijscontrole - alleen voor Britse rijbewijzen.
3. Twee vormen van adresbewijs (adres moet overeenkomen met het rijbewijs)
4. Gegarandeerd traceerbaar betalingsbewijs (restitueerbare £1 bankoverschrijving)
De volgende documentatie is acceptabel als bewijs van adres, samen met één rekening/overzicht van nutsvoorzieningen: (Moet gedateerd zijn binnen 90 dagen na de huurdatum) Nutsvoorzieningen • Gas • Elektriciteit • Water • Rekening voor tv/internet/vaste telefoon (inclusief Sky/Virgin/BT etc.) • Onroerendezaakbelastingrekening/overzicht Secundair bewijs • Bank- of kredietoverzicht • Creditcardrekening • Hypotheekoverzicht
Criteria voor bestuurders:
1. Alle bestuurders moeten minimaal 24 maanden in het bezit zijn van een volledig rijbewijs
2. Alle bestuurders moeten tussen de 25 en 75 jaar oud zijn
3. Bestuurders mogen maximaal 6 strafpunten op hun rijbewijs hebben (mits het twee kleine overtredingen van 3 strafpunten betreft)
4. Bestuurders mogen maximaal één claim indienen waarbij het voertuig al dan niet aansprakelijk is, in de afgelopen 5 jaar.