Hier hebben we Valerie, onze luxe camper voor 4 personen. Of u nu met z'n tweeën bent die van extra ruimte houden of met een groter gezin (ma, pa en maximaal 3 jonge kinderen) die van het buitenleven willen genieten, deze camper is perfect voor u. Geschikt voor 3 volwassenen, comfortabel of voor 4 als u het luchtbed op de voorbank wilt gebruiken.
Deze camper is de perfecte keuze, want hij is van alle moderne gemakken voorzien zodat u heerlijk wild kunt kamperen op een van de vele locaties.
Er is een opblaasbed voor de stoelen boven de cabine en de dinette achter de bestuurdersstoel vormt een compact bed van 3/4. 1 groot vast dwars tweepersoonsbed achterin, met voldoende opbergruimte in de garage eronder, die toegankelijk is vanaf de achterkant.
De Valerie is van alle gemakken voorzien voor uw avonturen: een driepits gasfornuis en 1 elektrische kookplaat, een grill en een oven, alle benodigde kookbenodigdheden en een koelkast met een klein vriesvak dat werkt op 12 volt.
Ook heeft Valerie voldoende opbergruimte.
In het achterste bedgedeelte bevindt zich een 24-inch smart-tv met USB-oplaadpunten.
Tevens is er een ruime douche en toilet aanwezig.
Onze camper is tevens voorzien van een compleet verwarmings- en warmwatersysteem dat op gas en 240V werkt als u op het elektriciteitsnet bent aangesloten. U bedient dit systeem via het bedieningspaneel aan de linkerkant van de keuken.
Voor optimaal gebruiksgemak zijn er schakelaars rondom het voertuig geplaatst om de verlichting te bedienen. Er is een USB- en 12V-aansluiting in de woonkamer en slaapkamer om een mobiele telefoon en/of laptop op te laden.
Ook in de cabine is het comfort gewaarborgd, met onder meer een Bluetooth-telefoonverbinding, cruisecontrol, een zesversnellingsbak, airconditioning en een 4-weg camerasysteem aan de buitenzijde.
Valerie heeft ook een grote garage aan de achterzijde waar u al uw spullen voor buiten kunt opbergen, inclusief oprijplaten voor oneffen oppervlakken, elektriciteitskabels voor de elektrische aansluiting, waterslangen, maar ook uw schoenen en kleding voor buiten.
Honden zijn toegestaan in de camper en wij kunnen dekens leveren. Er kunnen extra schoonmaakkosten in rekening worden gebracht, zoals verwacht. Deze kunnen bij boeking worden besproken. Afhankelijk van het ras kunt u hier gerust naar vragen.
Huurdagen zijn 7 dagen per week beschikbaar, zodat het u uitkomt.
Verzekering
Alle bestuurders moeten tussen de 23 en 75 jaar oud zijn en minimaal 2 jaar in het bezit zijn van een geldig rijbewijs.
Oudere bestuurders kunnen bij ons terecht. Neem daarom contact met ons op, dan nemen wij contact op met onze verzekering om te kijken of we u kunnen helpen.
Wij accepteren betalingen uit het Verenigd Koninkrijk, de EU, Australië, Nieuw-Zeeland, Amerika en vele andere landen. Neem daarom vooraf contact met ons op om dit te controleren.
Voor uw gemoedsrust bieden wij ook een volledige pechhulpdienst in het Verenigd Koninkrijk.
Extra chauffeurs
Wij kunnen extra chauffeurs regelen tegen een meerprijs van slechts £20 per rit.
Borg
Wij vragen een borg van £1000.
Vereiste ID
Bij het ophalen hebben wij twee identiteitsbewijzen en een rijbewijs nodig.
1. 2 rekeningen van nutsbedrijven, bankafschriften, enz. van de laatste 3 maanden van de reis.
2. Een identiteitsbewijs met foto, bijvoorbeeld een rijbewijs of paspoort.
3. Rijbewijs.
4. Bevestiging van eventuele ongevallen in de laatste 5 jaar.
Verzameling
Bij het ophalen van het voertuig krijgt u uitgebreide instructies over het gebruik van de apparatuur. Ook kunt u eventuele vragen stellen.
Wij zijn 24/7 bereikbaar en u ontvangt een mobiel nummer.
U kunt een lokaal taxibedrijf regelen vanaf al deze locaties die gemakkelijk vanuit ons te bereiken zijn.
1. Luchthaven Newcastle, ca. 50 minuten, 40 mijl
2. Veerterminal North Shields Ongeveer 40 minuten, 30 mijl
3. Treinstation Durham Ongeveer 25 minuten, 15 mijl
4. Treinstation Hartlepool. Ongeveer 10 minuten, 8 kilometer.