Bij The Freedom Campers hebben we Samantha, onze Roller Team 746 camper. Of u nu met z'n tweeën bent die van extra ruimte houden of met grotere gezinnen die van het buitenleven willen genieten, deze camper is perfect voor u.
Deze camper is de perfecte keuze, want hij is van alle moderne gemakken voorzien zodat u heerlijk wild kunt kamperen op een van de vele locaties.
Er is een zeer ruim bed boven de cabine, de achterbank kan worden gebruikt als 2 eenpersoonsbedden of 1 groot tweepersoonsbed en de dinette kan worden omgebouwd tot een bed voor 3/4.
Samantha is van alle gemakken voorzien voor uw avonturen: een 3-pits gasfornuis, oven en grill, alle benodigde kookbenodigdheden, een grote koelkast met een klein vriesvak dat werkt op 12 volt, 220 volt en gas, en voldoende opbergruimte.
In de ruime woonkamer staat een 24-inch smart-tv met USB-oplaadpunten. Achter de passagiersstoel bevindt zich een eethoek die kan worden uitgebreid voor grotere groepen. Boven de bank bevindt zich een goed gevulde kast met spelletjes voor alle leeftijden, zodat u zich nooit hoeft te vervelen.
Tevens is er een ruime douche en toilet aanwezig.
Onze camper is bovendien voorzien van een compleet verwarmingssysteem dat u met één druk op de knop bedient.
Voor optimaal gebruiksgemak is er boven de deur een volledig, eenvoudig te gebruiken bedieningspaneel aangebracht. Hiermee bedient u de verlichting en verwarming en ziet u hoe vol het water is en hoeveel batterijen er in de kast staan.
Ook in de cabine is de moderne uitrusting aanwezig, met onder meer een Bluetooth-telefoonaansluiting, een mobiele telefoonhouder, cruisecontrol, een versnellingsbak met 6 versnellingen, airconditioning en een achteruitrijcamera.
Samantha heeft ook een grote garage aan de achterzijde waar ze al haar spullen voor buiten kan opbergen, inclusief oprijplaten voor oneffen oppervlakken en elektriciteitskabels voor elektrische aansluitingen.
Aan de achterzijde bevindt zich een fietsenrek voor maximaal vier fietsen voor buitenactiviteiten.
Hondvriendelijke camper, en wij kunnen dekens leveren. Er kunnen extra schoonmaakkosten in rekening worden gebracht, zoals verwacht. Deze kunnen bij boeking worden besproken. Afhankelijk van het ras kunt u hier gerust naar vragen.
Huurdagen zijn 7 dagen per week beschikbaar, zodat het u uitkomt.
Verzekering
Alle bestuurders moeten tussen de 23 en 75 jaar oud zijn en minimaal 2 jaar in het bezit zijn van een geldig rijbewijs.
Oudere bestuurders kunnen bij ons terecht. Neem daarom contact met ons op, dan nemen wij contact op met onze verzekering om te kijken of we u kunnen helpen.
Wij accepteren betalingen uit het Verenigd Koninkrijk, de EU, Australië, Nieuw-Zeeland, Amerika en vele andere landen. Neem daarom vooraf contact met ons op om dit te controleren.
Voor uw gemoedsrust bieden wij ook een volledige pechhulpdienst in het Verenigd Koninkrijk.
Extra chauffeurs
We kunnen extra chauffeurs regelen tegen een meerprijs. Dit is afhankelijk van de huurperiode. Neem contact met ons op met uw wensen.
Borg
Wij vragen een borg van £1000.
Vereiste ID
Bij het ophalen hebben wij twee identiteitsbewijzen en een rijbewijs nodig.
1. 2 rekeningen van nutsbedrijven, bankafschriften, etc. van de laatste 3 maanden.
2. Een foto-ID, bijvoorbeeld een rijbewijs of paspoort
3. Rijbewijs
Verzameling
Bij het ophalen van het voertuig krijgt u uitgebreide instructies over het gebruik van de apparatuur. Ook kunt u eventuele vragen stellen.
Wij zijn 24/7 bereikbaar en u ontvangt een mobiel nummer.
U kunt een lokaal taxibedrijf regelen vanaf al deze locaties die gemakkelijk vanuit ons te bereiken zijn.
1. Luchthaven Newcastle, ca. 50 minuten, 40 mijl
2. Veerterminal North Shields Ongeveer 40 minuten, 30 mijl
3. Treinstation Durham Ongeveer 25 minuten, 15 mijl
4. Treinstation Hartlepool. Ongeveer 10 minuten, 8 kilometer.