Hoi, wat leuk dat je met mij op avontuur wil! Ik ben een knappe Volkwagen Westfalia T3 uit 1983, maar nog jong van geest. Ik vind het heerlijk om op pad te gaan onder het motto "take it slow". Ik rijd maximaal 90 km per uur, dus haasten is gelukkig geen optie meer. Ik ben een oldtimer, dus ik ben een beetje roestig, maar ben ideaal voor een leuk kampeeravontuur.
Mijn mooie originele Westfalia interieur bestaat uit een bank dat uit te klappen is als bed van 12 breed. Met het extra topper van 120 slaap je heerlijk in het bed. Daarnaast vind je een tafeltje, koelkastje, fornuisje met twee gaspitten (en een apart 2-pits gasfornuis voor buiten) en een tankje voor water. Met het hefdak kun je de ruimte groter maken en kun je binnenin staan. De 'bovenverdieping' kan gebruikt worden als slaapplek voor kinderen (of 1 niet al te lang volwassen persoon) of als opbergplek.
Billy komt niet alleen met een handig uitschuif- klap- of vouw interieur, maar ook met andere handige extra's. Er zit standaard een luifel bij dat je tegen zon en regen beschermd, een vloerkleed, twee comfortabele kampeerstoelen, een tafeltje, een extra gasfornuis met 2 pitten, gastank, bestek en servies.
Wat is inbegrepen?
- Uitklapbed van 120 cm breed, met lekker comfortabel topmatras
- Gordijnen
- Twee gasstellen. 1 in de camper en 1 voor buiten de kamper. 1 gasfles inclusief (ik gebruik de gaspitjes in de bus niet, maar kook meestal buiten)
- Kleine watertank voor los gebruik (Er is ook een kraantje op de accu, dat bij te vullen en te legen is op de camping)
-Kabels voor campingstroom
- Koelkastje dat werk op stroom (van de camping dus)
- Een luifel tegen regen en zon en buitenkleed
- Fietsendrager voor 2 fietsen
- Borden, bestek, 4 waterglazen, 2 wijnglazen, 3 plastic bakjes, wijnopener, snijplankje, kook- en een bakpannetje en basic kruiden
- Gezellige lampjes
- 2 campingstoelen en een tafeltje voor buiten
- Eventueel is er een extra tipi-tent bij te huren met luchtbedjes
Je krijgt de camper schoon mee, zo wil ik hem ook weer retrour ontvangen. Tijden qua ophalen en retourneren gaan in overleg.
Neem je eigen beddengoed en evenuteel fietsen mee en je bent ready to go!
Let op: Ophaal en retourtijd is wat mij betreft flexibel. Via dit platform kan ik niet eerder ophalen dan laten retourneren. Gebruikelijk is ophalen in de ochtend en terugbrengen in de avond. Mocht dat ver uit elkaar lopen dan reken ik los wat extra uren voor de huur in samenspraak.