5p Fiat semi-integrated uit 2013

5 slaapplaatsen
Comfortabele slaapplaatsen voor maximaal 5 personen
5 stoelen met gordels
Plaatsen met veiligheidsgordel
Rijbewijs B
Je autorijbewijs is voldoende om deze camper van minder dan 3500 kg te besturen
Voertuig gecontroleerd
Het kenteken en de APK van het voertuig zijn gecontroleerd
Buitenlandse reizen toegestaan
De eigenaar staat toe met zijn camper naar het buitenland te reizen
5/5 gebaseerd op 3 ervaringen
Heeft al 8 keer verhuurd
Reageert binnen een paar uur

Deze tekst is automatisch vertaald door Google Translate. Bekijk origineel

Deze heerlijke camper is een droom voor ons gezin, die we graag met je delen! Prachtige reizen in alle jaargetijden met heel veel luxe en genoeg ruimte met z’n vijven en zelfs je trouwe viervoeter mag mee!

Voor ons was het liefde op het eerste gezicht met deze camper, voor jullie vast ook!

Kenmerken

Bedindeling

Bedindeling 1
200 x 140 cm
Bedindeling 2
200 x 140 cm
Bedindeling 3
200 x 140 cm

Voorzieningen

Gemak aan boord
  • Airco Woonruimte
  • Bed & Linnengoed
  • Buitendouche
  • Campingset (stoelen + tafel)
  • Diepvriezer
  • Dinette
  • Douche
  • Draaistoelen
  • Fietsendrager
  • Garage
  • Gasfles
  • Gasfornuis
  • Handdoeken inbegrepen
  • Keuken inventaris
  • Kluis
  • Koelkast
  • Luifel
  • L-zit
  • Off-grid kamperen
  • Oven
  • Toilet
  • TV
  • TV ontvanger
  • Verwarming
  • Warm water
  • Winterkamperen
  • Zonnepaneel
Tijdens het rijden
  • Achteruitrijcamera
  • Airbags
  • Airco tijdens rijden
  • Audio ingang
  • Bluetooth
  • Cruisecontrol
  • Imperiaal
  • Isofix
  • Navigatie
  • Parkeersensoren
  • Radio
  • Sneeuwkettingen
  • Stuurbekrachtiging
  • Trekhaak
  • Winterbanden

Technische kenmerken

Fiat
Half-Integraal
Handgeschakeld
Rijbewijs B
Euro 5
Eerste inschrijving in 2013
Lengte en hoogte camper: 700 cm x 320 cm

Huurvoorwaarden

Huisregels

Roken toegestaan: Nee
Huisdieren toegestaan: In overleg
Buitenland toegestaan: Ja
Wintersport toegestaan: In overleg
Festivals toegestaan: Nee
Bergen toegestaan: Ja
Minimum leeftijd: 23 jaar

Bestuurders dienen minimaal 23 jaar oud te zijn en reeds 3 jaar of langer in het bezit te zijn van het voor deze camper vereiste rijbewijs.

Deze tekst is automatisch vertaald door Google Translate. Bekijk origineel

Bestuurders dienen minimaal 23 jaar oud te zijn en reeds 3 jaar of langer in het bezit te zijn van het voor deze camper vereiste rijbewijs.

Wij zijn zuinig op onze camper. Wij leveren netjes en schoon op en wij gaan er vanuit dat wij deze ook netjes en schoon terug krijgen. Wij vragen je om het toilet schoon te maken en te legen en het afvalwater te lozen.

Als de camper niet in dezelfde staat wordt teruggebracht als je deze hebt meegekregen, brengen wij 150 euro extra schoonmaakkosten in rekening. Voor het legen van het chemisch toilet wordt 50 euro apart berekend.

Camperhuur is exclusief dekbedden, linnengoed, kussens en handdoeken. Deze zijn voor 20 euro per persoon te huur.

Wij vragen een aanvullende vergoeding van 20 euro voor het gebruik van de gasflessen. Je krijgt daarvoor één of twee gasfles(sen) mee. Je hoeft dan niet zelf op zoek naar de juiste gasfles en kunt deze omruilen als deze leeg is. Je hoeft dan dus geen nieuwe fles te kopen. Het is vanzelfsprekend niet verplicht om hiervan gebruik te maken. Je mag ook een eigen gasfles meenemen.

Je ontvangt de camper met een volle tank diesel en wij vragen je om ook met een volle tank diesel af te leveren. Als de tank niet vol is, brengen we de tankkosten plus 20 euro in rekening.

Tarieven

Aantal vrije km per week 1.000 km
Kosten per extra km € 0,20
Schoonmaakkosten € 51
Langboek korting
Boekingen 3 weken of langer3%
Boekingen 4 weken of langer5%

Beschikbaarheid

  • Ophalen vanaf: 15:00 uur
  • Retourneren tot: 11:00 uur
  • Minimaal 8 dagen
De kalender van deze camper is recent bijgewerkt

3 Recensies

Theo Theo

Bekijk deze tekst in het Dutch(BE)

Wij hebben een heerlijke tijd gehad met de complete en fijne camper. De camper is van alle gemakken voorzien. Onze reis is door België, luxemburg en Duitsland gegaan. Met als topper Legoland Duitsland:) Vooral voor de kinderen!! Augustus 2025
Peter Peter

Bekijk deze tekst in het Dutch(BE)

We kregen een prima uitleg, niets ontbrak in de camper. Camper reed fantastisch, ook in de bergen geen enkel probleem. Koelkast, airco en gasfornuis prima in orde. Kortom een geweldige tour gemaakt met deze prima camper. Voor herhaling vatbaar. Juli 2025
Jeroen Jeroen

Bekijk deze tekst in het Dutch(BE)

Casper is een prettige verhuurder en het zal je aan niets ontbreken met deze camper. Oktober 2024