Ronnie, de Groene Slaapauto
Alle foto's tonen
Ronnie, de Groene Slaapauto Ronnie, de Groene Slaapauto

Ronnie, de Groene Slaapauto

4 slaapplaatsen
Comfortabele slaapplaatsen voor maximaal 4 personen
4 stoelen met gordels
Plaatsen met veiligheidsgordel
Rijbewijs B
Je autorijbewijs is voldoende om deze camper van minder dan 3500 kg te besturen
Buitenlandse reizen toegestaan
De eigenaar staat toe met zijn camper naar het buitenland te reizen
5/5 gebaseerd op 2 ervaringen
Heeft al 3 keer verhuurd
Reageert binnen een paar uur

Deze tekst is automatisch vertaald door Google Translate. Bekijk origineel

Op een blauwe dinsdag zei een van de kindjes, 'ik wil ook is in een slaapauto slapen'.
En een jaartje later stond Ronnie, het groene VW busje waar wij zo graag mee erop uit trekken, voor onze deur.

Na uitvoerig testen bleek Ronnie de allerleukste reisgezel te zijn. sinds deze zomer zijn we klaar om hem met jullie te delen.

Wat maakt Ronnie zo uniek?
Hij is wendbaar, rijdt ontzettend vlot, én is nagenoeg in elke stad, op elke parking...

Kenmerken

Bedindeling

Bedindeling 1
220 x 140 cm
Bedindeling 2
220 x 120 cm

Voorzieningen

Gemak aan boord
  • Airco Woonruimte
  • Bed & Linnengoed
  • Buitendouche
  • Campingset (stoelen + tafel)
  • Diepvriezer
  • Dinette
  • Douche
  • Draaistoelen
  • Fietsendrager
  • Garage
  • Gasfles
  • Gasfornuis
  • Handdoeken inbegrepen
  • Keuken inventaris
  • Kluis
  • Koelkast
  • Luifel
  • L-zit
  • Off-grid kamperen
  • Oven
  • Toilet
  • TV
  • TV ontvanger
  • Verwarming
  • Warm water
  • Winterkamperen
  • Zonnepaneel
Tijdens het rijden
  • Achteruitrijcamera
  • Airbags
  • Airco tijdens rijden
  • Audio ingang
  • Bluetooth
  • Cruisecontrol
  • Imperiaal
  • Isofix
  • Navigatie
  • Parkeersensoren
  • Radio
  • Sneeuwkettingen
  • Stuurbekrachtiging
  • Trekhaak
  • Winterbanden

Technische kenmerken

Volkswagen
Kampeerbus
Handgeschakeld
Rijbewijs B
Euro 6
Eerste inschrijving in 2023

Huurvoorwaarden

Huisregels

Roken toegestaan: Nee
Huisdieren toegestaan: Nee
Buitenland toegestaan: Ja
Wintersport toegestaan: Nee
Festivals toegestaan: Nee
Bergen toegestaan: Ja
Minimum leeftijd: 25 jaar

Deze tekst is automatisch vertaald door Google Translate. Bekijk origineel

-Je krijgt de wagen netjes en volgetankt mee. Breng hem ook zo terug zodat eventuele volgende huurder ook een fijn vertrek heeft. Indien niet proper wordt er 50€ aangerekend. netjes = carwash + binneninrichting poetsen (ook de daktent!)
- je kunt ook kiezen om de camper door ons te laten reiningen, kost = 50€

-Kleinschalig koken kan, maar voorzichtig met vet en saus aub.
-Grote/geurende dieren niet toegestaan.
-Draag aub zorg voor de wagen alsof hij van jezelf was.
-Parkeer- en snelheidsboetes zijn voor de huurder.
Indien deze ontvangen worden nadat de borg al werd teruggestort wordt dit nog aangerekend.

Tarieven

Aantal vrije km per week 1.500 km
Kosten per extra km € 0,20
Schoonmaakkosten € 0

Beschikbaarheid

  • Ophalen vanaf: 10:00 uur
  • Retourneren tot: 20:00 uur
  • Minimaal 7 dagen
De kalender van deze camper is recent bijgewerkt

2 Recensies

Marlies Marlies

Bekijk deze tekst in het Dutch(BE)

Super ervaring gehad met deze camper! Alles wordt goed uitgelegd en opgevolgd. De bus is van alle comfort voorzien en rijdt heel vlot. Augustus 2025
Hannelore Hannelore

Bekijk deze tekst in het Dutch(BE)

Ronnie is dé ideale reisgenoot! Hij is een fantastische campervan: veel opbergruimte, veel slaapruimte en veel zitruimte (zowel binnen als buiten). Een uitklapbare tafel, twee kampeer stoelen, een luifel. Kortom, alles wat je nodig hebt om comfortabel buiten te leven. Binnenin is er een compacte keuken met twee gasvuren en een afwasbak. Er is geen badkamer of toilet, maar dat hebben we helemaal niet gemist. Hij biedt wel een buitendouche aan! De slaapruimte boven op het dak is een ware loft! Ook beneden is het zalig slapen en kan je de ruimte goed verduisteren. Het is aangenaam, gemakkelijk en vlot rijden met Ronnie. Hij biedt zelfs advies aan tijdens het rijden. Ideaal in bergachtige gebieden! Via de automatische boordcomputer kan je hem veel vragen (frigo aan of uit, dakruimte open of toe, living lampen aan of uit, noem maar op). Wat een knapperd! Samen met mijn zus en mijn hond reisde ik met Ronnie naar de Ardennen (wildkamperen), het Zwarte Woud (verblijf op een boerderij) en Luxemburg (wildkamperen). Ronnie zorgt super goed voor je! Dus zorg goed voor Ronnie ;-). Jefta en Karlien zijn super lieve mensen en communiceren vlot. Zowel bij het ophalen als bij het terug brengen van Ronnie werd ik heel vriendelijk ontvangen. Karlien nam uitgebreid haar tijd om mij wegwijs te maken in wat Ronnie allemaal kan. Ik vertrok met een zeer goed en zelfverzekerd gevoel. Ook bij het terugbrengen nam Karlien de tijd om alles samen met mij een laatste keer te overlopen, zodat ik met een gerust hart de sleutel van Ronnie in goede orde kon teruggeven. Duizendmaal dank aan Jefta en Karlien om Ronnie aan mij toe te vertrouwen. Jullie maakten mijn campervan droom voor een week waar! Jullie zijn, samen met Ronnie, eerste klasse! Ik mis Ronnie nu al ;-). Juli 2025