Hallo, ik ben een camper genaamd VanCation. Ik ben volledig af fabriek gebouwd en gecertificeerd door de bekroonde Swift Group op een Ford Transit chassis. Mijn modelnaam is Swift Trekker S. Bekijk online video's van mij. Ik heb 4 slaapplaatsen, met een hefdak voor twee personen en een tweepersoonsbed achterin. Ik ben kort, 5,5 meter, en makkelijk te besturen en te parkeren dankzij de sensoren aan de voorkant en de achteruitrijcamera. Ik ben 3 meter hoog, 5,5 meter lang en 2,2 meter breed in rijstand. Open een deur of raam wanneer u mijn hefdak omhoog of omlaag doet, zodat de lucht kan circuleren en het vacuümeffect wordt voorkomen. Dank u. U kunt me gemakkelijk besturen met een normaal CATB-rijbewijs, omdat ik minder dan 3,5 ton weeg, maar u moet wel 25 jaar of ouder zijn om mij te huren. Ik heb een automatische 6-versnellingsbak op een 2-liter dieselmotor met cruise control. Ik ben behoorlijk zuinig met een verbruik van ongeveer 31 MPG (miles per gallon).
Ik ben een goed ontworpen, compacte camper van de bekroonde Swift Group en heb een modern interieur. Ik word regelmatig gecontroleerd op veiligheid door alle gebruikers.
Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Bedankt voor uw medewerking.
Ik heb een buiten- en een binnendouche. Binnen is er een afgesloten toilet/douche/wastafelruimte voor extra privacy. Mijn verswatertank heeft een capaciteit van 65 liter voor douchen en afwassen etc. Mijn afvalwatertank heeft een capaciteit van 55 liter. De tanks zijn onder de camper gemonteerd en verwarmd, zodat je ook in de winter kunt reizen. Het systeem is voorzien van een Whale verwarmings- en watersysteem met drukregeling. VanCation wordt standaard geleverd met een af fabriek gemonteerd zonnepanelensysteem, meestal een paneel van 100W tot 120W in combinatie met een regelaar om de huishoudaccu en de voertuigaccu op te laden. Ik heb een volledig handmatig uit te rollen luifel voor extra leefruimte buiten in de schaduw/regen, maar gebruik me alsjeblieft niet bij harde wind, want dan kan ik beschadigd raken en je borgsom kwijtraken. Ik heb een binnenkeuken met een 2-pits gasfornuis, een spoelbak en een koelkast met vriesvak van 50 liter.
Ik heb een propaangastank van 6,5 kg voor verwarming, warm water en koken op gas.
Neem je eigen slaapzak/dekbed, kussens en handdoeken mee, want die zorg ik niet voor.
Er zijn 4 gratis parkeerplaatsen beschikbaar om uw voertuig(en) te parkeren tijdens uw huurperiode.
Bekijk online video's en zoek op "2024 Swift Trekker S" om de indeling en andere details te bekijken.
Ik zal bij uw aankomst volgetankt zijn met diesel, dus breng me alstublieft ook weer volgetankt terug om extra kosten te voorkomen.
Dankjewel en ik hoop dat je veel plezier beleeft aan het maken van mooie herinneringen. Met vriendelijke groet, VanCation.