Met veel plezier bied ik mijn buscamper aan. Het is een goed onderhouden L2H2 Fiat Ducato uit 2004. De bus heeft een sterke motor en rijdt daarom heerlijk. Je kunt helemaal meekomen in het verkeer. Door de grote ramen en spiegels is er geen enkele dode hoek. De bus is nog geen 6 meter en past daardoor in een gewoon parkeervak en betaal je meestal een laag tarief, bijvoorbeeld als je met een boot over wilt.
Het is een fijne, professioneel ingebouwde, camper met rondom grote ramen. Hierdoor is hij heel licht. Daarnaast voelt hij door de inrichting echt ruim aan. De ramen hebben zowel rolgordijnen als gewone gordijnen waardoor het ook in het donker sfeervol is. De achterdeuren kunnen helemaal weggeklapt worden. Door de vitrage en/of het extra gordijn op te hangen kun je in de nacht met de deuren open slapen. Heerlijk als het echt warm is. En nog fijner om ’s morgens zo wakker te worden.
De camper heeft veel zitplaatsen, maar meestal zul je de zithoek alleen als bed gebruiken. De zitkussens zijn nieuw, dus het bed (185 bij 140) ligt prima. De voorstoelen zijn draaibaar, met daartussen een klein tafeltje. Er is voldoende opbergruimte voor al je spullen.
Opvallend aan mijn camper is de grote keuken met een fantastisch 3 pits gasfornuis. Voor kookliefhebbers een uitkomst. De keukeninventaris is echt volledig, en er is een goede koelkast met een groot vriesvak. De verbruiksgoederen, zoals kruiden, koffie, olie, mag je gebruiken. Mocht iets op zijn, dan vind ik het fijn als je dat wil aanvullen. Als extra kun je ook nog een buitenkeuken inrichten.
Nu nog even een opsomming van wat je nog meer zult aantreffen. Een elektrische opstaptrede, en dat is echt comfortabel. Lange verlengsnoeren, oprijblokken, grote schoon en vuil watertanks, twee gasflessen. Twee luxe campingstoelen. Luifel met stormlijnen. Een groot zonnepaneel, waardoor je dagenlang niet aan het snoer hoeft.
De camper heeft een FRANCE PASSION sticker vanaf begin maart 2023. Dit betekent dat je op meer dan 2000 plekken in Frankrijk, onder voorwaarden, gratis mag overnachten. Hierdoor kan je op de meest fantastische plekjes komen te staan.
Graag verhuur ik mijn camper aan mensen die deze manier van vakantievieren kunnen waarderen en dus ook liefdevol met de camper weten om te gaan. Ik vind het belangrijk dat er een match is tussen mij en de huurder en zeker ook een match tussen de huurder en de camper. De camper moet je "passen".
Mocht je de bus komen ophalen met de auto, dan kun je die op de camperplek kwijt. Afspraken over ophaal- en terugbrengtijden maken we in overleg met elkaar.
Neem gerust contact op met vragen of voor overleg.