Wij hebben deze fantastische camper augustus 2025 gekocht voor onszelf en onze twee kinderen. We hebben mogen genieten van het vrije camper leven door enkele maanden door Australië en Nieuw-Zeeland te reizen in huurcampers. Vanaf dat moment wisten wij dat wij een eigen camper wilde kopen die voor vele jaren mee zou gaan.
De camper is aangeschaft bij een goed aangeschreven dealer en is volledig nagelopen zowel interieur, exterieur als technisch/mechanisch. De camper verkeerd in perfecte staat ondanks dat hij een aantal jaar oud is. De distributieriem en de banden zijn augustus 2025 vervangen
N.B: Wij hebben de camper pas 8-8-25 gekocht, waardoor we nog geen goede foto's hebben. Deze volgen z.s.m.
De camper is voorzien van de volgende zaken (maar kan in overleg aangepast of uitgebreid worden):
- KEUKEN: theedoeken, handdoeken, servies, pannen, koekenpan, kookgerei, bestek, scherpe messen, kaasschaaf, dunschiller, knoflookpers, schaar, snijplank, koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster, vergiet, saladekommen, pannenonderzetters, XL koelkast incl. vriesvak.
- VEILIGHEID Startkabels, banden-plakset, gevarendriehoek, rood/wit gestreept veiligheidsplaat (Spanje, Italië, Portugal verplicht), milieustickers voor Frankrijk en Duitsland, versnellingsbakslot en extra sloten op alle deuren
- BUITEN: Luifel, opklapbare campingtafel, 4 opklapbare campingstoelen, oprijblokken, water navul slang, fietsendrager (laadgewicht geschikt voor 2 elektrische fietsen), zonnepaneel
- WONEN: douche, wc, airco in autogedeelte én in woongedeelte, tv met dvd speler, multimediasysteem (aangesloten op huishoudbatterij, motor hoeft niet te draaien).
SLAPEN:
- 2x enkel bed achter in de camper. afmeting 80x210. Deze kan uitgebreid worden naar een volledig 2pers. bed door een plaat uit te trekken tot maximaal 190cm bij het trappetje. Afmeting van het totaalbed is dan 210x220. Het trappetje kan dan niet meer gebruikt worden, dus enige lenigheid (of een klapkrukje) is dan wel handig.
- 2 persoons hefbed met trappetje en veiligheidsnetten aan beide zijden. (Dinette hoeft niet ingeklapt te worden). Afmeting 125x180
- 1persoons inklapbed door de dinette te verbouwen. De eettafel kan ingeklapt worden en met de kussens kan een extra slaapplaats gemaakt worden. Dit kan in twee standen gezet worden
* Stand 1: dwars op de rijrichting: Afmeting 210x +/- 60cm breed (kussens wisselen van breedte)
* Stand 2: In de rijrichting, voeten liggen dan op de gedraaide bestuurdersstoel: Afmeting 150x160
Er is geen enorme ruimte tussen dit bed en wanneer het hefbed naar beneden gezakt is. We raden deze plek daarom niet aan voor een volwassenen, maar het kan uiteraard wel. Ook zijn wij van mening dat deze plek niet geweldig slaapt, doordat het 'matras' is opgebouwd uit verschillende kussens. Voor een jong kind is het wel goed te doen. Persoonlijk zouden wij een jong kind eerder in het hefbed of midden in het achterbed laten slapen.
Op elk bed wordt een wasbare matrasbeschermer geleverd (deze is verplicht) om de kussens te beschermen én ervoor te zorgen dat elke huurder in een schoongewassen en fris bed slaapt. Dekens, kussens en beddengoed is optioneel. Indien u eigen beddengoed mee wilt nemen, is dat uiteraard geen enkel probleem.
VERZEKERING:
We zijn all-in verzekerd voor verhuur bij Aveco incl. Pechhulp in binnen- en buitenland.
Bij de verzekering zit een eigen risico van 1000,- om deze reden vragen we borg aan de huurder ter bescherming van onze eigendommen. Voorwaarde is dat er geen bestuurder jonger dan 25 jaar in rijdt en minimaal 3 jaar in bezit van een rijbewijs B.