5p Ford alcove uit 2022
Kenmerken
Bedindeling
Voorzieningen
Gemak aan boord
- Airco Woonruimte
- Bed & Linnengoed
- Buitendouche
- Campingset (stoelen + tafel)
- Diepvriezer
- Dinette
- Douche
- Draaistoelen
- Fietsendrager
- Garage
- Gasfles
- Gasfornuis
- Handdoeken inbegrepen
- Keuken inventaris
- Kluis
- Koelkast
- Luifel
- L-zit
-
Off-grid kamperen
- Oven
- Toilet
- TV
- TV ontvanger
- Verwarming
- Warm water
-
Winterkamperen
- Zonnepaneel
Tijdens het rijden
- Achteruitrijcamera
- Airbags
- Airco tijdens rijden
- Audio ingang
- Bluetooth
- Cruisecontrol
- Imperiaal
- Isofix
- Navigatie
- Parkeersensoren
- Radio
- Sneeuwkettingen
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Winterbanden
Technische kenmerken
Huurvoorwaarden
Huisregels
Bestuurders dienen minimaal 3 jaar autobestuurder te zijn en in de laatste 3 jaar vrij zijn van een schadegeval met verzwarende omstandigheden.
Graag de camper proper en gekuist terugbrengen, bij een vuile retour zullen wij 150 euro als schoonmaakkost aanrekenen.
Tarieven
Anderen huurden ook in: Stekene, Sint-Niklaas, Beveren, Beveren, Temse, Waasmunster, Kruibeke, Moerbeke en Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
8 Recensies
Bekijk deze tekst in het Dutch(BE)
We huurden van Patrick een recente en goed uitgeruste camper voor onze eerste campervakantie met onze twee dochters (11 en 12 j.). De eerste contacten via het Goboony-platform verliepen vlot en spontaan, en de aangename communicatie werd bevestigd bij het ophalen van de camper. Om Zuid-Zweden te verkennen bleek een camper ideaal: we hebben onze reis dag na dag gepland en de route aangepast aan het weer. 2,5 weken bleken voldoende voor een eerste kennismaking met de streek - en er blijft nog veel over om te ontdekken in de toekomst. De Ford is met 170 pk en automatische versnellingsbak aangenaam sterk om vlot te rijden op snelwegen en hoofdwegen. Eens op bestemming kwam het vele keukengerief goed van pas, evenals het gasvuur met drie pitten en de koelkast met vriesvak. Om ter plaatse boodschappen te doen, en uitstappen te doen in de buurt, hadden we onze vier fietsen mee, die gemakkelijk plaats vonden op het rek achteraan, en nog een in de ruime garage. We hebben ervan genoten!