PatHFinder, de Off-Grid Volkswagen Crafter camper uit Rotterdam

2 slaapplaatsen
Comfortabele slaapplaatsen voor maximaal 2 personen
2 stoelen met gordels
Plaatsen met veiligheidsgordel
Rijbewijs B
Je autorijbewijs is voldoende om deze camper van minder dan 3500 kg te besturen
Voertuig gecontroleerd
Het kenteken en de APK van het voertuig zijn gecontroleerd
Buitenlandse reizen toegestaan
De eigenaar staat toe met zijn camper naar het buitenland te reizen
5/5 gebaseerd op 1 ervaring
Identiteit geverifieerd
Telefonisch geïnterviewd door Goboony team

Deze tekst is automatisch vertaald door Google Translate. Bekijk origineel

PatHFinder is de perfecte Off-Grid Crafter camper uit Rotterdam voor wie avontuur zoekt zonder in te boeten op comfort.

Met zonnepanelen en een krachtige accu ben je zelfvoorzienend, terwijl de boiler opwarmt tijdens het rijden en tot twee dagen warm blijft. Met de daarbij mooi weggewerkte drinkwatertank van 100L heb je altijd schoon en warm water bij je en kan je genieten van een warme outdoor douche.

De diesel standkachel zorgt voor warmte, zelfs bij -10°C in de Alpen, en...

Kenmerken

Bedindeling

Bedindeling 1
200 x 140 cm

Voorzieningen

Gemak aan boord
  • Airco Woonruimte
  • Bed & Linnengoed
  • Buitendouche
  • Campingset (stoelen + tafel)
  • Diepvriezer
  • Dinette
  • Douche
  • Draaistoelen
  • Fietsendrager
  • Garage
  • Gasfles
  • Gasfornuis
  • Handdoeken inbegrepen
  • Keuken inventaris
  • Kluis
  • Koelkast
  • Luifel
  • L-zit
  • Off-grid kamperen
  • Oven
  • Toilet
  • TV
  • TV ontvanger
  • Verwarming
  • Warm water
  • Winterkamperen
  • Zonnepaneel
Tijdens het rijden
  • Achteruitrijcamera
  • Airbags
  • Airco tijdens rijden
  • Audio ingang
  • Bluetooth
  • Cruisecontrol
  • Imperiaal
  • Isofix
  • Navigatie
  • Parkeersensoren
  • Radio
  • Sneeuwkettingen
  • Stuurbekrachtiging
  • Trekhaak
  • Winterbanden

Technische kenmerken

Volkswagen
Buscamper
Handgeschakeld
Rijbewijs B
Euro 5
Zelfbouw
Eerste inschrijving in 2010

Huurvoorwaarden

Huisregels

Roken toegestaan: Nee
Huisdieren toegestaan: In overleg
Buitenland toegestaan: Ja
Wintersport toegestaan: Ja
Festivals toegestaan: In overleg
Bergen toegestaan: Ja
Minimum leeftijd: 23 jaar

Bestuurders dienen minimaal 23 jaar oud te zijn en reeds 3 jaar of langer in het bezit te zijn van het voor deze camper vereiste rijbewijs.

Deze tekst is automatisch vertaald door Google Translate. Bekijk origineel

PatHFinder Busregels

Welkom bij je avontuur met PatHFinder!
Om ervoor te zorgen dat alles soepel verloopt, vragen we je om de volgende busregels na te leven:

- Instructiehandleiding – Lees en volg de bijgeleverde handleiding zorgvuldig. Deze bevat belangrijke informatie over het gebruik van de camper en de systemen.
- Niet roken – Roken is niet toegestaan in de camper om de frisse en schone omgeving te behouden voor alle huurders.
Huisdieren – Huisdieren zijn welkom in overleg. We willen graag dat zowel jij als je viervoeter zich comfortabel voelen, maar vraag altijd eerst om toestemming.
- Festivals in overleg – Als je de camper naar een festival wilt brengen, overleg dit dan van tevoren. Dit zorgt ervoor dat de camper geschikt blijft voor jouw avontuur.
- Schoonmaakkosten – We verwachten dat de camper netjes en schoon wordt ingeleverd. Indien dit niet het geval is, worden extra schoonmaakkosten in rekening gebracht.
- Volle brandstoftank – De camper wordt met een volle tank geleverd en dient ook weer met een volle tank teruggebracht te worden. Zorg ervoor dat de brandstof op peil is voor je vertrek.
- Toilet en vuilwatertank verschoond en leeg – Zorg ervoor dat het toilet en de vuilwatertank goed wordt verschoond en leeggehaald voordat je de camper inlevert. Dit zorgt ervoor dat de camper weer klaar is voor de volgende reis.
- Veiligheid voorop – Gebruik altijd de veiligheidsgordels en houd je aan de verkeersregels. Vergeet niet dat je verantwoordelijkheid draagt voor je eigen veiligheid en die van anderen.
- Houd de camper in goede staat – Behandel de camper zoals je eigen bezittingen. Eventuele schade of defecten dienen direct gemeld te worden. We willen dat de camper in topconditie blijft.
- Respect voor de natuur – We vragen je om respectvol om te gaan met de omgeving en geen afval achter te laten op je reis.

We hopen dat je net zoveel geniet en mooie avonturen beleefd met PatHFinder als wij doen!

Tarieven

Aantal vrije km per week 1.750 km
Kosten per extra km € 0,20
Schoonmaakkosten € 0
Langboek korting
Boekingen 1 week of langer2%

Beschikbaarheid

  • Ophalen vanaf: 15:00 uur
  • Retourneren tot: 11:00 uur
  • Minimaal 2 dagen

1 Recensie

Ina Ina

Bekijk deze tekst in het Dutch(BE)

Ik heb een fantastische vakantie gehad samen met mijn hond Joy. We zijn met "Pathje" 2 weken wat campings in Nederland afgegaan. Het was voor mij een totaal andere vakantie dan ik gewend was, maar het is me heel goed bevallen. Pathje heeft alles wat je nodig hebt en met de instructiefimpjes van Niels kun je ook makkelijk alles bedienen. Het contact met eigenaar Niels verloopt heel prettig. Augustus 2025