Maak kennis met Toto, onze stoere, L2H3 zelfbouw camper. Deze ruime bus is met liefde en een flinke dosis kampeerervaring omgebouwd tot een comfy off grid camper. Of je nou wild wilt kamperen in de bergen of gewoon relaxt op de camping wilt staan: Toto is er klaar voor.
Dankzij de 3 zonnepanelen en een lithiumaccu kun je gerust 3 à 4 dagen en met zon nog langer volledig zelfvoorzienend staan. Via een handige app check je precies hoeveel stroom je nog hebt.
SLAPEN
Het bed is onze trots. Je schuift ’m in een handomdraai uit tot 2m00, perfect voor lange mensen. Overdag klap je ’m weer in en voilà, je hebt weer een fijne zithoek. Ideaal voor regenachtige dagen of een goeie Netflix sessie.
STERKE BUS
De camper is compact genoeg om makkelijk te rijden, maar nog steeds ruim van binnen. Het is een handgeschakelde bus met 6 versnellingen en is 2 'wheel drive'.
OFF GRID VIBES
We hebben gekozen voor eenvoud én comfort.
Buiten douchen, zeker. Sterke straal ook.
Porta potty toilet
Sta je op een camping, dan kun je natuurlijk ook gewoon het sanitair daar gebruiken.
DE KEUKEN
Eten is voor ons belangrijk. Daarom hebben we een fijne keuken ingebouwd:
2 pits gasfornuis
Koelkast + vriesvak
Ketel
Percolator voor de koffieliefhebber
Wasbak met flexibele kraan
En natuurlijk pannen, bestek, glazen, wijnglazen, openers en alles wat je nodig hebt
Als bonus krijg je van ons:
Peper en zout
Kleine flesjes olijfolie
Twee gezellige, echte plantjes
COMFORT EN GEZELLIGHEID
Binnen vind je een extra zitplek, een verstelbare én een inklapbaar tafel. De rijder en bijrijdersstoel draaien, dus je hebt altijd genoeg ruimte om te relaxen of te lezen.
Extra’s:
Bed omtoveren tot loungehoek
Leeslampje + oplaadpunt bij je hoofdkussen
Hor voor zijdeur
TEMPERATUUR REGELING
Er zit een kleine ventilator in het dak om een luchtstroom in de camper te brengen voor warme dagen.
Groot dakraam met hor en verduistering
Twee openklapbare zijramen voor ventilatie
OPSLAG
4 Ladeblokken in keuken
Kastjes boven de keuken
Onder de extra stoel opbergruimte
2x Kleding hangkasten
Groot vak boven de cabine, perfect voor jassen, spelletjes enzovoort
Achterin garage met 3 grote waterdichte bakken
ELEKTRICITEIT, GAS EN WATER
3 zonnepanelen + 150Ah lithium accu
220V stopcontacten 2x, USB 2 en USB C oplaadpunten
Wand aansluiting voor campingstroom
30 liter gastank
60 liter watertank, goed voor zo’n 4 dagen wildkamperen (+water meter die laat zien hoe vol de tank zit)
Vuilwatertank (Te bedienen met knop in keuken)
BUITEN ACCESSOIRES
Standaard inbegrepen:
2 klapstoelen
Tafel
Buitenkleed
Zaklampen
Luifel
Buiten sfeer verlichting
SCHERM
Groot pioneer scherm. Voor radio en bluetooth (Navigatie via telefoon)
Achteruitrijcamera
VEILIGHEID
Rook en koolmonoxidemelder
Extra sloten op zij en achterdeur
Reserveband
Verbandtrommel
Gereedschap
HUISDIEREN
En je hond, die is welkom. Alleen even goed afdrogen bij regen en liever niet op bed 😉
Interesse?
Stuur ons een berichtje en vertel wat je van plan bent. Roadtrippen in de bergen, surfen aan de kust of gewoon even eruit, laat maar weten, dan kijken we of Toto beschikbaar is 🚐✨