Zonnige zuiden – 6p McLouis semi-integrated uit 2020

6 slaapplaatsen
Comfortabele slaapplaatsen voor maximaal 6 personen
6 stoelen met gordels
Plaatsen met veiligheidsgordel
Rijbewijs B
Je autorijbewijs is voldoende om deze camper van minder dan 3500 kg te besturen
Voertuig gecontroleerd
Het kenteken en de APK van het voertuig zijn gecontroleerd
Buitenlandse reizen toegestaan
De eigenaar staat toe met zijn camper naar het buitenland te reizen
5/5 gebaseerd op 6 ervaringen
Heeft al 12 keer verhuurd
Reageert binnen een paar uur

Deze tekst is automatisch vertaald door Google Translate. Bekijk origineel

Onze fantastische camper is een 6 persoons uitvoering. Er is een grote zitruimte waar men met 6 personen heerlijk kan eten en spelletjes doen. Er is een stapelbed dat 2.1 mtr. lang is en 0.9 mtr. breed.
Dan is er nog een elektrisch hefbed waar twee volwassenen in kunnen liggen of twee kinderen. Tevens kan de zitruimte omgebouwd worden voor nog eens twee slaapplaatsen.
Er is een aparte Webasto verwarming die op diesel draait, en gasverwarming via de ringleiding.
Het...

Kenmerken

Bedindeling

Bedindeling 1
210 x 230 cm
Bedindeling 2
190 x 150 cm

Voorzieningen

Gemak aan boord
  • Airco Woonruimte
  • Bed & Linnengoed
  • Buitendouche
  • Campingset (stoelen + tafel)
  • Diepvriezer
  • Dinette
  • Douche
  • Draaistoelen
  • Fietsendrager
  • Garage
  • Gasfles
  • Gasfornuis
  • Handdoeken inbegrepen
  • Keuken inventaris
  • Kluis
  • Koelkast
  • Luifel
  • L-zit
  • Off-grid kamperen
  • Oven
  • Toilet
  • TV
  • TV ontvanger
  • Verwarming
  • Warm water
  • Winterkamperen
  • Zonnepaneel
Tijdens het rijden
  • Achteruitrijcamera
  • Airbags
  • Airco tijdens rijden
  • Audio ingang
  • Bluetooth
  • Cruisecontrol
  • Imperiaal
  • Isofix
  • Navigatie
  • Parkeersensoren
  • Radio
  • Sneeuwkettingen
  • Stuurbekrachtiging
  • Trekhaak
  • Winterbanden

Technische kenmerken

McLouis
Half-Integraal
Handgeschakeld
Rijbewijs B
Euro 6
Eerste inschrijving in 2020
Lengte en hoogte camper: 750 cm x 320 cm

Huurvoorwaarden

Huisregels

Roken toegestaan: Nee
Huisdieren toegestaan: In overleg
Buitenland toegestaan: Ja
Wintersport toegestaan: In overleg
Festivals toegestaan: Nee
Bergen toegestaan: Ja
Minimum leeftijd: 23 jaar

Bestuurders dienen minimaal 23 jaar oud te zijn en reeds 3 jaar of langer in het bezit te zijn van het voor deze camper vereiste rijbewijs.

Deze tekst is automatisch vertaald door Google Translate. Bekijk origineel

De camper wordt geleverd met een volle tank diesel, vuilwatertanks zijn leeg en schoonwatertank is half gevuld. De gasfles wordt vol geleverd.
De camper wordt schoon geleverd zowel van binnen als ook van buiten.
Roken en dieren zijn niet toegestaan.
Bij het terugbrengen van de camper moet deze in dezelfde staat worden ingeleverd als dat deze gehuurd wordt.
Dus met volle dieseltank, van binnen en van buiten gepoetst, vuilwatertanks moeten leeg zijn, schoonwatertank moet half vol zijn. Gasfles moet vol zijn. Controle door gewicht te meten.
Als de camper niet voldoet aan bovenstaande brengen wij de volgende kosten in rekening.
Diesel wordt afgetankt en in rekening gebracht, van binnen schoon maken kost € 75.00
Van buiten schoonmaken kost € 75.00 Gasvulling € 56.00

Tarieven

Aantal vrije km per week 1.500 km
Kosten per extra km € 0,25
Schoonmaakkosten € 93
Last-minute korting
Boekingen binnen 1 week5%
Boekingen binnen 2 weken5%

Beschikbaarheid

  • Ophalen vanaf: 15:00 uur
  • Retourneren tot: 11:00 uur
  • Minimaal 7 dagen
De kalender van deze camper is recent bijgewerkt

6 Recensies

Mathijs Mathijs

Bekijk deze tekst in het Dutch(BE)

Hele fijne en complete camper. Rijdt heerlijk, zuinig ook en de motor heeft voldoende vermogen. Qua slapen voldoende ruimte voor ons gezin (2 volwassenen en 3 kinderen). Contact met Hans zowel bij het ophalen, tijdens de reis als bij het afleveren was zeer prettig. Zeker voor herhaling vatbaar. Juli 2025
Reactie van Hans Mathijs Ik ben blij dat alles naar wens is verlopen. Belangrijk is dat jullie een fijne vakantie hebben gehad. Dankjewel.
Harrie Harrie

Bekijk deze tekst in het Dutch(BE)

De vakantie begon al met het halen van de camper, wij mochten hem eerder ophalen en alles was perfect, de uitleg, de uitrusting etc en zeker de eigenaar Hans niet te vergeten, wat een vriendelijke man en wat een goede uitleg, je gaat met een gerust hart op reis, dank je wel Hans en uiteraard ook Goboony waar alles geregeld werd, chapeau allemaal namens Harrie, Angele, Luc en Marina Juni 2025
Reactie van Hans Harrie Angela Luc en Marina. Goed om te horen dat jullie tevreden zijn. Zoals je zelf vertelde begint de vakantie bij het ophalen van de camper. Misschien tot de volgende keer. Hans.
Faiz Faiz

Bekijk deze tekst in het Dutch(BE)

"Le transfert s'est très bien passé avec Hans, il a été extrêmement professionnel et sympathique !" "J'étais dans un magnifique coin de nature à, Mont de Marsan, France, c'était parfait pour se ressourcer !" "Nous avons adoré notre séjour dans le camping-car, c'était une expérience inoubliable !" "Le camping-car de Hans était spécial grâce à son aménagement cosy et ses petites attentions qui faisaient toute la différence !" April 2025
Reactie van Hans Faiz en familie hebben gelukkig kunnen genieten van het gebruik van de camper. De camper kwam terug zoals afgesproken. FFaiz, dankjewel.
Stefan Stefan

Bekijk deze tekst in het Dutch(BE)

Excellent Camper with lots of space and camping gear. We spend 3 weeks camping and hade no issues. Awesome family time!! Augustus 2024
Martin Martin

Bekijk deze tekst in het Dutch(BE)

Hans en Gonnie zijn fantastische mensen. Hun camper is compleet uitgerust waar je niets zal missen tijdens je vakantie. De camper is keurig schoon en voorzien van alle gemakken. De airconditioning in de woonruimte is werkelijk geweldig als je naar warmere plekken gaat er krijgt de woonruimte lekker op een koele temperatuur, dat slaapt toch wel heel erg lekker. Je kan met 6 personen in de camper. Wij hebben hem gebruik met 5, dat gaat prima zolang je de zithoek niet hoeft te gebruiken. Overigens heb je dat bij iedere camper ;). Kortom wij hebben een heerlijke vakantie gehad. Augustus 2024
Geert Geert

Bekijk deze tekst in het Dutch(BE)

We waren op zoek naar een andere vakantie dan eerdere jaren; mede omdat we onze hond niet elders konden onderbrengen. Het werd uiteindelijk een rondreis door zuid-zweden met een camper. Nog niet veel ervaring mee, maar leek ons leuk om dit te gaan doen. Dus op zoek naar een camper; Goboony is dan dé place to be. Na een tijdje zoeken viel ons oog op de camper van Hans; vrij jonge camper, lekker ruim en van alle gemakken voorzien. Aanvraag ingediend; Hans regeerde snel. Boeking bevestigd en wachten totdat de vakantie begon. Camper opgehaald bij Hans; een rondreis door de camper en uitleg van alle toeters en bellen was het begin van onze vakantie. Tijdens de reis 2 keer een vraag gesteld aan Hans; direct antwoord én oplossing. De camper rijdt er prettig, is zuinig met dieael en is ondanks zijn lengte, erg wendbaar. Bij terugkomst was Hans niet alleen geïnteresseerd in de staat van de camper maar ook vroeg hij hoe onze vakantie was. Formaliteiten werden snel en goed afgehandeld; de volgende dag was de borg al teruggestort. Goboony en Hans: bedankt! Juli 2024