COMFORTABELE EN GEZELLIGE ZELFBOUW VW CRAFTER BUSCAMPER
Onze VW Crafter uit 2015 hebben we in 2026 zelf met veel liefde omgebouwd tot een comfortabele en gezellige buscamper. En deze willen we graag met jullie delen! De buscamper is goed onderhouden, heeft recent een nieuwe distributieriem en koppelingsplaat gekregen en de ingebouwde installaties hebben een technische keuring gehad (Bovag). De camper kan de bergen prima aan. Dankzij de ingebouwde Android Auto navigeer je moeiteloos naar je volgende bestemming!
SLAPEN EN ZITPLAATSEN
Zitplaatsen: Er zijn 3 zitplaatsen met gordel voorin (inclusief de bestuurder).
Vast bed: Achterin is er een comfortabel tweepersoonsbed van 140 x 200 cm, voorzien van een goede lattenbodem, matras en beddengoed. Het bed is alvast lekker voor jullie opgemaakt!
Extra slaapplek: In de cabine kan een derde bed van 55 x 180 cm worden gemaakt, ideaal voor een kind.
Indien gewenst is er ook een tweepersoonstent beschikbaar die naast de camper opgezet kan worden voor een derde volwassene.
Zithoek: Twee ruime bankjes tegenover elkaar met een uitschuifbare tafel ertussen. Heb je de tafel niet nodig? Dan schuif je hem eenvoudig onder het bed.
KEUKEN EN KOKEN
Complete keuken met een 2-pits gaskookplaat, spoelbak met warm en koud water, en een koelkast met vriesvak.
Volledig uitgerust met goede pannen, servies, keukendoeken en alles wat je nodig hebt om te koken en te eten.
Inclusief Omnia gasoven (met receptenboekje)!
Handige buiten-gasaansluiting in de schuifdeuropening voor een gasbarbecue. Geen gesleep met losse gasflessen dus.
COMFORT EN VOORZIENINGEN
Luifel: De camper is uitgerust met een luifel voor een heerlijke schaduwplek.
Off-grid & Water: Dankzij de aanwezige accu kun je met deze buscamper minimaal een volledige dag en nacht (24 uur) zelfvoorzienend kamperen. Daarnaast is de camper voorzien van een grote watertank van 80 liter.
Sanitair: Een compact Porta Potti toilet, netjes weggewerkt in een lade.
Klimaat: Een standkachel voor de frisse avonden en een Maxxfan-dakventilator met automatische stand, plus ventilatieroosters in de voorportieren voor warme dagen.
Sfeer: Gezellige, dimbare binnenverlichting. Lichtsnoer en sfeerlampjes voor buiten.
OPBERGRUIMTE EN INVENTARIS
Veel opbergruimte onder de zitting van een van de banken, en in de kastjes boven het bed.
Grote 'garage' onder het bed die bereikbaar is via de achterdeuren.
De garage is uitgerust met twee volledig uitschuifbare lades zodat je overal makkelijk bij kunt. Hierin vind je de campingtafel met 4 verstelbare stoelen, het extra cabinematras en overige benodigdheden.
Optioneel: Er is een fietsendrager voor twee (elektrische) fietsen beschikbaar indien jullie fietsen mee willen nemen.
Heb je nog vragen over onze buscamper of wil je overleggen over de huurperiode? Neem gerust contact met ons op, we vertellen je er graag meer over! Goed om te weten: de tijden voor ophalen en terugbrengen bepalen we in onderling overleg.