Hoi, leuk dat je kijkt naar deze “oude” ambulance!
Deze mooie Mercedes-bus heb ik gekocht en samen met een paar vrienden omgebouwd tot camper. Hij is van de meeste gemakken voorzien. Je kunt er heerlijk met twee personen mee op vakantie. Dankzij de ruime keuken is er genoeg plek om binnen te koken en eventueel af te wassen in de volwaardige wasbak. Er is 20 liter schoon water aanwezig. Koken doe je op gas, met een tweepits gasstel. Er is altijd voldoende gas beschikbaar.
Leefruimte:
De bus is voorzien van zowel airco als verwarming in het leefgedeelte, maar deze werken alleen als de motor draait. Het is dus aan te raden om de airco of verwarming goed aan te zetten tijdens het rijden. Er is ook elektrische verwarming aanwezig die werkt op 230V. Verder is er ingebouwde ventilatie en afzuiging aanwezig, die het altijd doet, ook als je niet aan de walstroom staat. Daarnaast is er een extra stille ventilator die je ’s nachts kunt aanzetten.
Wat deze bus onder andere zo speciaal maakt, is dat ambulances aan beide zijden een schuifdeur hebben. Hierdoor kun je een fijne, open en lichte ruimte creëren wanneer alle deuren openstaan. Hierdoor is het overdag zelden te warm in de bus. Voor in de nacht is er een groot schuifraam met hor, zodat er geen muggen binnenkomen. Alle ramen zijn voorzien van volledig verduisterende gordijnen die je snel met magneten op plakt.
Er is een koelbox aanwezig (30liter) die desgewenst ook als vriezer gebruikt kan worden. Deze werkt op zowel 12/24V als op 230V.
In de keuken vindt u ook een airfryer! Makkelijk voor de gebakken aardappels, snackjes of om broodjes af te bakken!
Als je op een plek staat met stroomvoorziening, kun je de bus eenvoudig aansluiten op walstroom om de accu’s te ontzien. De 230V en 12V werken overigens altijd — totdat de accu leeg is natuurlijk.
De bus is uitgerust met een uitschuifbaar bed van 140B x 200L cm, dat heel eenvoudig is uit te schuiven.
In de leefruimte zijn op vijf plekken 230V-stopcontacten aanwezig, en in de cabine nog eens drie. Er zijn ook meer dan genoeg USB-aansluitingen om al je apparaten op te laden (maar dat is natuurlijk niet nodig, want je bent op vakantie 😉).
Eenmaal àlles geïnstalleerd is er een makkelijke uitklap tafel en 2 stoelen voor buiten, om lekker aan te eten. Om te ontspannen en bijvoorbeeld een boek te lezen zijn er lekkere klapstoelen aanwezig!
Tijdens het rijden:
Dankzij de krachtige 3-liter V6 dieselmotor komt de bus zonder moeite bergen op — zolang de weg geasfalteerd is. Voor offroad rijden is deze bus niet geschikt.- De motor is Euro 6, dus je mag ermee elke milieuzone in. Tijdens je reis hoef je je geen zorgen te maken over het tanken van AdBlue, dat regel ik voor je.
Tijdens het rijden beschik je over cruisecontrol en een fijn radiosysteem waarmee je draadloos naar je eigen muziek kunt luisteren, via Apple CarPlay of Android Auto.
Inparkeren wordt gemakkelijk gemaakt door het 360-graden camerasysteem.
De bus is voorzien van luchtvering, dit zorgt ervoor dat drempels mooi weg gedempt worden. De vering kan desgewenst in hoogte worden aangepast. Dit kunt u gebruiken om de camper waterpas te zetten. Lukt dit niet met de vering? dan zijn er stabilisatie blokken aanwezig!
Overige informatie:
De camper is op te halen in Almere. In de buurt kun je gratis je auto parkeren.
Via Goboony betaal je ook schoonmaakkosten. Dit is een vergoeding voor het gebruik van onder andere het gas, adblue en het beddengoed.
In de advertentie staat ook dat u de camper voor 11 uur moet terug brengen. Ik vind het vaak geen probleem als de camper wat later terug is! Laat dit meteen weten in uw aanvraag!
Heb je nog vragen? Neem gerust contact op! Ik kijk uit naar uw boeking!
Met vriendelijke groet,
Thijs