Ga je graag op avontuur met een camper waar je veilig mee op reis kan? Dan ben je bij ons op het juiste adres!
Je krijgt een betrouwbare en zeer complete camper mee met veel voorzieningen in de vorm van een buscamper, waar je comfortabel de mooiste plekken van Europa mee kan ontdekken!
Het is een handgeschakelde 2 persoons zelfbouw Iveco buscamper met een krachtige Euro 4 turbodiesel motor met 123PK en is van alle gemakken voorzien:
• Het belangrijkste: een ruim 1.40x2.00m comfortabel lengtebed met dik matras, met daaronder een schotelbodem. Naast het matras is nog ruimte vrij voor mobiele telefoon(s), wekker, etc.
• Stahoogte van ca. 1.90m zorgt voor een ruim gevoel binnenin de camperbus.
• Veel opbergruimte. Achterin de garage, kastjes boven het bed, kast naast het toilet, in het keukenblok, onder het bankje, boven het zitje en boven de bestuurderscabine.
• Een koelkast met vriesvak (2023).
• Een 60 liter schoonwatertank met waterpompinstallatie.
• Een 10 liter boiler welke werkt op gas (off-grid) of elektra (walstroom).
• Een buitendouche in de garage.
• Een 180AH huishoudaccu en 2 zonnepanelen voor de 12V en 230V stroomvoorziening om off-grid te kunnen kamperen.
• Walstroomaansluiting met ca. 20m aansluitkabel v.v. Euro-stekker en met een verloopset naar een randaarde stekker.
• Toiletruimte met vast toilet welke wordt gespoeld met water uit de schoonwatertank.
• Ruim keukenblok met spoelbak, mengkraan en 3-pits gasfornuis.
• Kleine elektrische oven.
• Koffiezetapparaat.
• Fluitketel.
• Gaskachel bij het zitgedeelte;
• Een Cadac Safari Chef 30 LP draagbare gasbarbecue. Hierop is het ook mogelijk om buiten te koken.
• Buiten de bus is een extra gas-aansluitpunt v.v. snelkoppeling, voor de gasbarbecue.
• Een 40 liter LPG-tank onder de camper (voor de boiler, het gasfornuis en de kachel). Dus geen losse gasflessen.
• Fiamma luifel van ca. 3.30m met stormbandset.
• Usb laders voorin in de cabine.
• Ledverlichting door de hele camper.
• Twee dakramen met hor, waarvan die boven het bed een ventilator heeft voor extra frisse lucht tijdens warme nachten. Aan de achterzijde 2 ronde ramen met hor en aan beide zijkanten totaal 3 kleine ovale ramen, dus voldoende ventilatiemogelijkheden.
• Het zitgedeelte in het midden, met 1 vast zitplek. Voor de 2e en 3e zitplek kunnen de bestuurdersstoel en de bijrijdersstoel gedraaid worden.
• Euro 4 bus wat betekent dat je in Nederland groene milieuzones in mag rijden. Echter inrijden van (binnen)steden in het buitenland is niet overal toegestaan (milieu-stickers voor Duitsland en Frankrijk op de voorruit).
• Achteruitrijcamera.
• 9” navigatiesysteem.
• Trekhaak.
• Raamisolatie voor binnen t.b.v. isolatie en verduistering van de ramen in de cabine.
• Met de camper kan je comfortabel 100 km/u rijden, ook 130 km/u is geen probleem, alleen kost je dit meer diesel. Bergen zijn geen problemen voor de camper.
• Voor de veiligheid zijn in de leefruimte van camper een koolmonoxidemelder, een rookmelder, een brandblusser en een blusdeken aangebracht. Ook in de garage is een rookmelder aanwezig.
• Uiteraard zitten er verder allerlei kampeerbenodigdheden bij, zoals een gronddoek voor onder de luifel, tafel, 2 stoelen, pannen, bestek, borden, bekers, mokken, afwasteil met borstel, afwasmiddel en voor de toilet-afvalwatertank de benodigde toiletvloeistof. Ook typische campermateriaal zoals level-blokken als je niet horizontaal staat, een droogmolen en wasknijpers.
De camperbus is niet voorzien van een fietsenrek. Wel hebben wij een fietsendrager beschikbaar, geschikt voor elektrische fietsen, welke op de trekhaak gemonteerd kan worden. Als je hiervan gebruik wil maken, laat het ons weten.
Ook is er een bustent beschikbaar, afmetingen 3,85x3,30x2,20m (LxBxH). Dankzij de opblaasbare luchtslangen is de bustent snel op te zetten. Met de meegeleverde handpomp zijn de drie hoofdluchtslangen en de afzonderlijke dakliggers binnen 10 minuten volledig op te pompen.
De bustent is vrijstaand, eenvoudig aan de buscamper te koppelen en kan op de camping blijven staan wanneer je met de bus op pad gaat.
Huurprijs voor de bustent: € 50,00 per week.
Bij het ophalen krijg je nog uitgebreid uitleg over de buscamper.
Kortom: een heerlijke camper die ons onvergetelijke vakanties heeft gegeven en waar wij zelf nog regelmatig mee weg gaan. Bent u de volgende?