Camping Cevedale

Camping Cevedale

5 accommodations Stacaravans, chalets en meer

2-sterren camping Officieel beoordeelde camping

Gratis wifi Beschikbaar op de camping

Rolstoelvriendelijk Toegankelijke voorzieningen op het hele terrein

Waarom bij ons boeken

  • Geen boekingskosten

    De prijs die je ziet, is de prijs die je betaalt

  • Annuleringsverzekering

    Optionele dekking voor gemoedsrust

  • Boek binnen 2 minuten

    Eenvoudig, snel en veilig afrekenen

  • Gecontroleerde campings

    Elke accommodatie is door ons gecontroleerd

Over dit verblijf

De camping, in 1986/87aangelegd op een grasveld en uitgebreid in 1993/96, ligt 500m van het centrum van Fucine, en is gelegen in een rustig dennenbos. Zomer en winter skiën, riviersporten, tochten naar de bergen, of winkelen in de winkels van het dorp,…alles ligt om de hoek. De beschikbare 197 campingplaatsen en de 10 chalets wachten op uw reservering !

Over de omgeving

De camping is gelegen in Val di Sole (Trentino), in het hart van Europa en van de Italiaanse Alpen, op een hoogte van 879 m. de camping, die in een rustig dennenbos ligt, slechts 500 m. van het dorp Fucine.

Beoordelingen van gasten

8,6/10

9 beoordelingen

Algemeen 8,7
Netheid 9,0
Prijs-kwaliteitverhouding 8,4
Accommodatie 8,0
Voorzieningen 8,1
Ontvangst 8,8
Comfort 8,6
Activiteiten 6,0
Omgeving 9,3
Duurzaamheid 8,7

Perfect

8,4 Erik K Gezin met tiener(s) augustus 2025

Positief: Schitterende omgeving

Pitch

Echt super charmante en gezellige camping

9,8 Layvin J Stel juli 2025

Positief: Hele charmante camping met een prachtige rivier midden door de camping heen met mini watervallen

Pitch

Uitstekend

9,2 Frank V Ouder stel augustus 2024

Positief: Mooie , schone camping. Bijzonder vriendelijk en servicegericht personeel!

Kan beter: Parkeerplaatsen voor het terras bij de bar weghalen. Zonde van het uitzicht.

Pitch

A Beautful Break In The Italian Mountains

8,7 Trevor J Gezin met tiener(s) augustus 2025

Positief: Friendly Staff who spoke excellent English Wonderful Location Excellent Clean Facilities

Kan beter: Payment procedure at time of booking was complicated

Pitch

Very nice place. Just a loud river.

8,1 Tomas P Stel juli 2025

Positief: We enjoyed the time in the camping. Nice hiking and biking places. Fantastic views in the mountains. Very good food in the restaurants.

Pitch

Schöne Lage, ausreichend Platz

5,2 Astrid U Gezin met tiener(s) juni 2025

Positief: Prinzipiell kein hoher Standard mit 2 Sternen, was ok war. Sanitäre Anlagen einigermaßen sauber.

Kan beter: Man bekommt eine Mappe mit ganz vielen zumeinst unnützen Informtionen, aber dass der Minimarkt nicht geöffnet hat, wurde nicht erwähnt. Strom ging schnell die Sicherung raus bei unter 1 KW.

Pitch

Discovering the mountain camping

9,4 Lelia S Stel augustus 2024

Positief: First time for my partner and I camping on the mountain: we loved it! The Cevedale is quiet, super clean, with friendly and super efficient staff.

Pitch

Soggiorno Breve in un posto incantevole

9,7 Anna B Met vrienden juli 2024

Positief: Oasi di relax Personale gentilissimo Pulizia ottima Consigliato

Pitch

Camping Cevedale

8,9 Maike S Stel juli 2024

Positief: Very clean sanitaries. Always friendly staff

Pitch


Waar je verblijft

Via di Sotto Pila, 4, 38026, OSSANA (TN), Italië


Boekingsvoorwaarden

ALGEMENE VOORWAARDEN

1. Voorwoord
1.1 De website voor de reservering bereikbaar via de volgende link: https://campingcevedaleit.premium.secureholiday.net (hierna, het “Platform”) wordt verzorgd door Ctoutvert, gevestigd in Tolosa (Frankrijk), 10 place Alfonse Jourdain 31000, BTW nummer FR67433265618 - Tel +33 561 47 23 53 - Fax +33 534 40 84 77 - Mail contact@ctoutvert.com namens het bedrijf Compagnia Gestioni Turistiche S.r.l. (hierna, “COGEST”) gevestigd in Ossana (TN) via Pendege, 7, Italië, met BTW nummer 01126500220 en REA CCIAA TN 117062, ingeschreven bij de Kamer van Koophandel van Trento, Italië, e-mail: info@campingcevedale.it, tel. +39 0463 751630.
1.2 Genoemd Platform biedt een online reserveringsdienst voor kampeerplaatsen en accommodaties op de camping “Camping CEVEDALE” (hierna, de “Camping”) gevestigd in Via di Sotto Pila, 4 - 38026 Fucine, Ossana (TN), eigendom van COGEST. Het Platform is direct toegankelijk via de website van de Camping, bereikbaar via de volgende link: http://www.campingcevedale.it/.
1.3 De huidige algemene voorwaarden (hierna, “Algemene Voorwaarden”) regelen de reserveringen van de klanten van de Camping (hierna, de “Klanten” of, individueel, de “Klant”) en de betreffende aanvaarding van de reserveringen door de Camping middels Platform. Deze Algemene Voorwaarden worden tevens toegepast op alle reserveringen op afstand afgesloten door middel van een willekeurig geschikte middel hiervoor (e-mail, fax, telefoon).
2. Toegang tot het Platform
2.1 De toegang tot het Platform door middel van de link aangegeven in het Voorwoord is gratis, met uitzondering van de kosten voor de internetverbinding, die ten laste van de Klant zijn.
2.2 De diensten geleverd middels toegang op het Platform zijn zowel in het Italiaans als in andere talen beschikbaar.
2.3 COGEST en/of de Camping kunnen niet aansprakelijk geacht worden indien op een willekeurig moment of in een bepaalde periode het Platform niet beschikbaar mocht blijken, om welke reden dan ook.
3. Onderwerp
3.1 De Klant kan door middel van het Platform een reserveringsaanvraag voor een kampeerplaats en/of een accommodatie (“chalet”) voor een geselecteerde periode, via een speciaal elektronisch bestelformulier, naar de Camping zenden. Voordat de Klant de reserveringsaanvraag stuurt, moet hij, in overeenstemming met het hieronder weergegeven artikel 4, de gekozen betalingswijze voor de bevestigende aanbetaling aangeven, en, nadat hij deze Algemene Voorwaarden heeft gelezen, het hokje voor aanvaarding aanvinken. Het privacy beleid is beschikbaar onder “Wettelijke Disclaimer” van de website www.campingcevedale.it.
3.2 Het Platform schept automatisch een inschrijvingsbericht van het order, gevolgd door de zending van een e-mail naar het adres dat door de Klant, tijdens het invullen van het order, is aangegeven, met de details van de reserveringsaanvraag, van de gekozen periode en van de betreffende prijzen samen met het bericht dat de Camping de reservering definitief zal bevestigen zodra de daadwerkelijke beschikbaarheid van de accommodaties voor de door de Klant gekozen periode is vastgesteld.
3.3 Indien blijkt dat de gevraagde accommodatie beschikbaar is, wordt de reservering bevestigd door middel van een e-mail die gestuurd wordt naar het door de Klant aangegeven e-mailadres, met alle details van het bevestigde verblijf (periode, prijs, toeristenbelasting, en internetlink naar de huidige Algemene Voorwaarden).
4. Prijzen, betaling en bevestigende aanbetaling
4.1 De prijzen van het verblijf staan aangegeven op het Platform en worden voor de Klant samengevat in de mail die gestuurd wordt krachtens voorafgaand art. 3. Deze prijzen zijn in Euro aangegeven en zijn inclusief de toepasbare belastingen, terwijl de toeristenbelasting wordt apart gemeld. De Camping kan op ieder moment de prijzen veranderen, behalve als het gaat om prijzen die toegepast zijn in reeds met de Klant afgesloten contracten, voordat een dergelijke prijswijziging heeft plaatsgehad.
4.2 De Klanten betalen bij de reservering een bevestigende aanbetaling gelijk aan 30% van het totaalbedrag van het gereserveerde verblijf.
De betaling van de bevestigende aanbetaling kan op de volgende wijze geschieden:
a) via creditcard, op het moment van de reservering;
b) via bankovermaking, binnen 7 dagen na de ontvangst van de bevestigingsmail zoals aangegeven in het voorafgaande art. 3.3. Indien de aanbetaling voor de bevestiging niet binnen de aangegeven termijn wordt betaald, behoudt de Camping zich het recht voor om de reservering te annuleren.
4.3 De betaling van het gehele bedrag van het verblijf dient te geschieden zoals aangegeven in de mail ter bevestiging van de reservering gezonden door de Camping.
5. Annulering, vertraging, voortijdig vertrek
5.1 Nadat de boeking is afgerond door middel van de bevestigingsmail van de Camping, bestaat er volgens de wet, artikel 59, lid 1, letter n) van het It. Wetsbesluit 206/2005 (“Consument Code”) geen herroepingsrecht voor de Klant. De Camping kan, naar eigen goeddunken, beslissen om het bedrag betaald door de Klant – ook maar gedeeltelijk – terug te geven.
5.2 De Klant kan de kampeerplaats en/of de accommodatie reserveren voor periodes van 7-14-21 dagen en meervouden hiervan.
Een latere aankomst en/of een voortijdig vertrek geven geen recht op geldteruggave en of kortingen. De prijs van het verblijf, ook al wordt er geen gebruik van gemaakt, wordt berekend volgens de dagprijs geldig voor de hele verblijfsperiode. Er wordt ervan uitgegaan dat, in het geval van reserveringen van een kampeerplaats voor een periode tussen 15 juli en 22 augustus, de Klant een totaalbedrag van een verblijf van twee volwassenen plus het bedrag voor de gereserveerde kampeerplaats in rekening wordt gebracht.
We raden aan om de reservering van kampeerplaatsen en accommodaties voor de periode juli en augustus uiterlijk binnen 31 mei te doen.
6. Informatie voor de Klanten
6.1 COGEST en de Camping informeren hun Klanten dat:
a. De verschillende fasen om de reservering op het Platform met succes te voltooien zijn voorzien van specifieke instructies op de website;
b. Voor de voltooiing van de reservering kan de Klant de ingevulde gegevens controleren en indien nodig fouten verbeteren door de instructies van het Platform op te volgen.
7. Toepasselijk recht en bevoegd forum
7.1 De huidige Algemene Voorwaarden en de aanvaarde reserveringsaanvragen worden door de Italiaanse wetgeving geregeld.
7.2 Voor ieder geschil met betrekking tot de toepassing, uitvoering, interpretatie en schending van de huidige Algemene Voorwaarden, alsmede van de afzonderlijke bevestigde reserveringen, hierbij inbegrepen iedere maatregel met betrekking tot contractuele en extracontractuele aansprakelijkheid, is het Forum van Trento bevoegd.
7.3 Indien COGEST of de Camping hun contractuele rechten of faculteiten niet doen gelden, betekent dit niet dat ze afstand doen van hun rechten, en dit zal noch COGEST noch de Camping beletten om later van de Klant de volledige nakoming te eisen.
8. Inhoud van het Platform, Intellectueel eigendom en Privacy
Door het aanvaarden van de huidige Algemene Voorwaarden verklaart de Klant dat hij ook de gebruiksvoorwaarden van de website en het privacy-beleid - beide gepubliceerd op de pagina “Wettelijke Disclaimer” van de site www.campingcevedale.it en waarnaar wordt verwezen voor het inhoud en de inachtneming van de daaraan verbonden intellectuele eigendomsrechten, heeft doorgenomen en aanvaard.
9. Aanvaarding van de Algemene Voorwaarden, verwijzingen en afsluitende clausules
9.1 Het gebruik van het Platform en van de daarop aangeboden diensten impliceert de aanvaarding van de huidige Algemene Voorwaarden.
9.2 Voor meer informatie over de inhoud van de huidige Algemene Voorwaarden, neem contact op met:
- tel. +39 0463 751630;
- e-mail: info@campingcevedale.it.
10. Vexatoire clausules
10.1 Na het lezen van de huidige Algemene Voorwaarden, verklaart de Klant, krachtens en ingevolge artikel 1341 van het Burgerlijk Wetboek, de bepalingen van de volgende artikelen geheel te aanvaarden en goed te keuren: 2.3 “Beperking van aansprakelijkheid wegens niet beschikbaarheid van het Platform”; 4.2.b) “Annulering van de reservering”; 5.1 “Uitsluiting van het herroepingsrecht”; 5.2 “Betaling van de kosten in geval van vertraagde aankomst of voortijdig vertrek”; 7.2 “Bevoegd Forum”.


Contactgegevens

(0039) 0463751630

Kampeerplekken & accommodaties

Wanneer
Datums toevoegen
Gasten
1 gast
Soort
Alle soorten

Kampeerplekken

Pitch
Pitch
Pitch
Pitch
Pitch
Pitch
Pitch

Pitch

Kampeerplek Max 6 personen
€ 34 Per nacht

Accommodaties

Chalet Back
Chalet Back
Chalet Back
Chalet Back
Chalet Back
Chalet Back
Chalet Back
Chalet Back
Chalet Back

Chalet Back

Chalet Max 5 personen 40 m²
€ 115 Per nacht
Chalet Front
Chalet Front
Chalet Front
Chalet Front
Chalet Front
Chalet Front
Chalet Front
Chalet Front
Chalet Front

Chalet Front

Chalet Max 5 personen 40 m²
€ 129 Per nacht
HOUSE
HOUSE
HOUSE
HOUSE
HOUSE
HOUSE
HOUSE
HOUSE
HOUSE

HOUSE

Villa Max 6 personen
€ 155 Per nacht
APARTMENT
APARTMENT
APARTMENT
APARTMENT
APARTMENT
APARTMENT

APARTMENT

Verhuur Max 5 personen
€ 115 Per nacht