Hier is onze zeer comfortabele Mercedes-camper met 3 slaapplaatsen, gebouwd in 2021.
We hebben deze luxe bus gebouwd voor een lange reis door Europa. We hebben het gebouwd om zeer comfortabel te zijn voor twee personen, maar indien nodig kan er een 3e (kleine) persoon aanmeren. Het busje is uitgerust met gordelstoelen voor 3 personen.
De voorste dubbele zitbank kan 180 graden worden gedraaid om dubbele zitplaatsen in het verblijfsgedeelte te bieden, en biedt naast de zijbank voldoende zitplaatsen voor maximaal 4 personen. De tafel is draai- en draaibaar zodat je hem in elke gewenste stand kunt zetten.
Het grote tweepersoonsbed is vast bevestigd, zodat u het niet elke nacht hoeft te monteren, en bevindt zich achterin de bestelwagen boven de enorme garage.
Er zijn horren gemonteerd op de zijdeur en achterdeur, dus als je het geluk hebt om bij warm weer te parkeren, kun je slapen met de achterdeuren open en wakker worden met een fantastisch uitzicht terwijl je de muggen op afstand houdt.
De stijlvolle en praktische keuken is voorzien van een volwaardige oven met grill, een 3 pits gasfornuis en een magnetron. De LPG kan op veel locaties in het VK en Europa worden getankt, maar een volle tank is bij de huurprijs inbegrepen. Er worden Europese gasvuladapters meegeleverd, zodat u zonder problemen kunt tanken in het VK of Europa. Er is ook een extern gaspunt toegankelijk bij de zijdeur om de BBQ (meegeleverd) te gebruiken als het weer het toelaat. Keukenapparatuur en keukengerei zijn aanwezig. We hebben zelfs een koffiepadmachine voorzien van enkele pads om mee te beginnen. Er is een grote koelkast van 90 liter, met een klein vriesvak (om ijs te maken). Indien nodig kunnen we tegen een meerprijs ook een aparte koelkast / vriezer van 26 liter in de garage plaatsen.
Het dak staat vol met zonnepanelen (500 W) en de zoetwatertank heeft een inhoud van meer dan 150 liter, dus als 'off grid kamperen' jouw ding is, dan is dit het busje voor jou! Er is een omvormer van 2kW gemonteerd, zodat u 'off grid' kunt genieten van netstroom.
Is het comfort van een camping meer jouw ding dan heb je ook de mogelijkheid om te 'aanhaken', hiermee heb je 240v netstroom, zonder dat je op de accu's hoeft te letten. Er wordt een aansluitkabel meegeleverd.
Er is een volledig geblazen centrale verwarming en een warmwatersysteem, zodat u in de winter lekker warm kunt blijven. Er zijn ook twee dakopeningen met ventilatoren om bij warmer weer koele lucht door het busje te laten stromen.
De praktische badkamer is voorzien van een douche en toilet. De badkamer is ook verwarmd, zodat u deze kunt gebruiken als droogruimte voor uw natte kleding als u wordt overvallen door een stortbui.
Er is voldoende kast- en bovenkastruimte voor uw kleding, en een verborgen combinatiekluis om uw waardevolle spullen veilig op te bergen.
We bieden verduisteringsgordijnen voor het cabinegedeelte en alle andere ramen hebben ingebouwde jaloezieën/horren.
Het busje is uitgerust met rook- en gasdetectoren, een EHBO-doos en een brandblusser. Er is ook een Europese pechset (gevarendriehoek, Hi-Viz-vesten, enz.) Voor het geval dat.
De garage is erg groot, je hebt hier voldoende ruimte om extra kleding/grote spullen etc. op te bergen en je souvenirs op te bergen terwijl je reist.
Als fietsen jouw ding is, dan kun je in het fietsenrek op de achterdeur twee fietsen veilig kwijt. De drager is permanent aan de bestelwagen bevestigd, zodat u uw fiets er veilig op kunt zetten. Als uw fietsen elektrisch zijn, kunt u ze van de fietsen halen en opladen in de garage, via 240v netstroom of 12v dc.
Er is een buitendouche, zodat je jezelf/fiets/laarzen enz. kunt wassen. Dit is perfect om het zand af te wassen na een dagje strand.
Het busje heeft een internetrouter met een externe antenne, redelijk dataverbruik is inbegrepen (dit geldt mogelijk niet voor sommige Europese landen). Dit betekent dat je de ingebouwde tv kunt gebruiken om televisie of films te streamen op regenachtige avonden als je niet naar buiten wilt.
We zorgen voor een uitgebreide instructiemap waarin staat waar je alles kunt vinden en hoe het allemaal werkt, maar we beantwoorden ook graag vragen als je onderweg hulp nodig hebt.
We zijn hondvriendelijke mensen, dus als je een kleine hond hebt die zich goed gedraagt, vraag het dan gerust. Dit moet vooraf worden afgesproken, dus geen verrassingen op de ophaaldag aub.
Festivals kunnen ook in orde zijn, vraag ernaar.
Europese reizen kunnen ook OK zijn, we reizen graag zelf door Europa, dus weet hoe leuk dit kan zijn.
Twee personen zullen ZEER comfortabel zijn in dit busje, zelfs tijdens een lange reis 'off grid'.
Neem gerust contact met ons op als u vragen heeft. We zijn erg trots op onze bus en hopen dat u er net zoveel plezier aan beleeft als wij.