Maak kennis met Suze: Onze 4x4 overlander, compleet off-grid ready en klaar voor serieus avonturier-werk! Wij hebben in 2024 een half jaar met onze Suzuki Grand Vitara de wereld over gereisd waarbij ze onbenoembaar vaak haar betrouwbaarheid en comfort heeft bewezen. We willen graag dat anderen ook van haar genieten! Ze is van buiten en binnen omgebouwd tot een handige overlander. Hierdoor is ze instapklaar voor off-roaden, wildkamperen maar ook voor kamperen op een camping.
Suze beschikt over alles wat je van een serieuze 4x4 mag verwachten: 4x4 aandrijving (in te schakelen), lage gearing (in te schakelen), all-terrain banden, verhoogde en verzwaarde vering en recovery gear (voor als het toch mis is gegaan...). Zeker binnen Europa is Suze zeer geschikt om te avonturieren en van de asfaltwegen af te gaan!
Verder is Suze praktisch ingericht om als overlander gebruikt te worden. We hebben zelf een hoop tijd en moeite genomen om het perfecte maatwerk te maken. Via de achterklep kom je bij de keuken die ook echt als een keuken aanvoelt; er is zelfs stromend water aanwezig uit een écht keukenkraantje. Uiteraard zit er een koelkast in en is de keuken rijk uitgerust en voorzien van alles wat je nodig kunt hebben (inclusief waterkoker en smoothiemaker). Via de achterdeuren kom je bij een handig ladesysteem voor kleren, stoelen, tafels en overige opbergruimte. Bovenop de auto bevind zich een super comfortabele 2 persoons daktent met een heerlijk matras van 140x240cm. Aan het dakrek zit ook een grote luifel die 270 graden kan draaien en zo ook bescherming kan bieden tegen regen of zon over de keuken en het zitgedeelte. Ook is er op het dak een extra waterdichte opbergbox, levelerblokken (om recht te kunnen slapen) en een jerrycan voor 20L extra benzine. Alle benodigde kampeeruitrusting is aanwezig, van stoelen, een tafel, kampeerverlichting, eetgerei tot een uitgebreide keukenuitrusting. Je hoeft letterlijk alleen je eigen kleren en een linnenset mee te nemen.
Suze is geschikt voor off-grid kamperen omdat de 1000Wh batterij oplaadt tijdens het rijden en kan worden opgeladen met een opklabaar 220W zonnepaneel, wanneer je langer op een plek vertoefd. De batterij heeft usb uitgangen, 12V en 220V. 1000Wh is onder normale omstandigheden voldoende voor 2-3 dagen zonder tussendoor opladen door de accu of het zonnepaneel. Daarbij kan de koelkast continu draaien. De auto is voorzien van een watervoorraad met stromend water!
Ben jij enthousiast geworden? Wij zijn het wel, want Suze heeft heel wat meegemaakt met ons en ons daarbij nooit in de steek gelaten. Met liefde vehuren we haar, dus neem gerust contact op! Mocht je graag op een doordeweekse dag willen vertrekken neem dan even contact op, wellicht kunnen we het mogelijk maken.