Beoordelingen van gasten

8,8/10

90 beoordelingen

Categorieën

Algemeen 8,6
Netheid 9,0
Prijs-kwaliteitverhouding 8,9
Accommodatie 8,8
Voorzieningen 8,4
Ontvangst 9,4
Comfort 8,7
Activiteiten 8,2
Restaurant 8,5
Omgeving 9,3
Duurzaamheid 8,8
Stel 9,0 (29) Gezin met kind(eren) 8,7 (26) Gezin met tiener(s) 8,2 (14) Alleen op reis 9,2 (6) Ouder stel 8,7 (5) Met vrienden 8,9 (5) Anders 9,2 (4) Gezin met baby('s) 10,0 (1)

90 beoordelingen

Middelmatig

5,0 · Jan Willem K · Stel · augustus 2026

Positief: Eigenaren waren vriendelijk en onze plaats had veel schaduw

Kan beter: Toilet gebouwtjes beter afwerken en afwateren, daarnaast sproeikop beugel aanbrengen

Camping pitch

Leuke kleinschalige camping!

6,7 · Laura M · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: Lou Pantaï is een leuke, nette, kleinschalige camping. Er zijn 10 kampeerplekken, ongeveer 50 mobile homes. Wij stonden op een kampeerplek. Je zit dan echt vlak bij de receptie, speeltuin en zwembad. Doordat het een kleine camping is, is het bijna altijd rustig bij het zwembad, heel fijn. Ook hebben de kampeerplekken privé sanitair. Heel prettig en praktisch. Vlakbij de camping zit een bakker en meerdere supermarkten. Het strand is een paar minuten rijden.

Kan beter: De camping heeft blijkbaar een ontheffing waardoor het tot laat muziek mag maken. Op minstens twee avonden in de week is er muziek, en dat is absoluut niet zacht. Je kon elkaar voor de tent amper verstaan. Meerdere keren was het pas rond 00:30 rustig op de camping. Ook rijden auto’s tot laat over de camping. Goed om te weten als je hier een verblijf boekt met bijvoorbeeld jonge kinderen. Verder zou een tip zijn om parasols bij het zwembad neer te zetten.

Camping pitch

4 dagen verblijf voor huwelijk

8,0 · Frans G · Met vrienden · mei 2026

Positief: veel groen, goed en vriendelijk personeel. alles opgeruimd

Lodge grand confort 3 bedroom (Saturday)

beoordeling Camping Lou Pantai

6,7 · Sven R · Gezin met tiener(s) · augustus 2025

Positief: bijzonder dat je je eigen toilet en douche hebt op je plaats

Kan beter: - teveel geluidsoverlast vanuit bar - bij bar alleen met pin kunnen betalen vanaf 15 euro - bij bar geen gratis wifi

Camping pitch

prima

6,3 · Jeanet A · Stel · november 2024

Positief: omgeving prima op fietsafstand van strand en stad

Camping pitch

Toujours très bien

9,9 · Monique J · Stel · oktober 2026

Positief: Cette fois ci en caravane et belle surprise, sanitaires et évier sur l'emplacement...

Camping pitch

Séjour de détente

9,9 · Joel C · Alleen op reis · september 2026

Positief: En tenant compte de la période de mon séjour et un peut moins de fréquentation j’ai apprécié le calme

Lodge Confort 2 bedrooms (saturday)

Pas de titre

6,1 · CAT R · Stel · september 2026

Positief: L'emplacement géographique

Kan beter: Les sanitaires des emplacements (mauvaise odeur, écoulement de l’eau de la douche) La piscine (insectes dans l’eau, les enfants qui monopolisent le bassin en sautant sans cesse dedans et nous empêchant de nous baigner)

Camping pitch

difficile de donner un avis

9,0 · Emmanuel D · Gezin met kind(eren) · september 2026

Positief: séjour trop courttres

Lodge Confort 2 bedrooms (saturday)

Accueillant et bienveillant

10,0 · LEONIDAS P · Alleen op reis · september 2026

Positief: Très bon séjour ! Retrouvaille avec la famille déja installée !

Lodge classique 1 bedroom (Saturday)

Meer beoordelingen laden