Beoordelingen van gasten

8,9/10

296 beoordelingen

Categorieën

Algemeen 8,9
Netheid 8,8
Prijs-kwaliteitverhouding 8,7
Accommodatie 9,0
Voorzieningen 8,7
Ontvangst 9,3
Comfort 8,8
Kinderactiviteiten 8,7
Activiteiten 8,8
Restaurant 8,6
Omgeving 9,0
Duurzaamheid 8,6
Stel 8,9 (167) Ouder stel 8,7 (60) Alleen op reis 8,9 (31) Gezin met tiener(s) 9,1 (15) Gezin met kind(eren) 8,6 (13) Met vrienden 9,1 (8) Gezin met baby('s) 8,6 (1) Anders 7,8 (1)

296 beoordelingen

Rustig gelegen camping

7,4 · Peter T · Ouder stel · augustus 2026

Positief: De excursies met Xavier.

Kan beter: zorg dat het een rustige camping blijft.

NEW - Mobile home Cottage Orchidée 2

Review

8,5 · Christa V · Alleen op reis · augustus 2026

Positief: Dat er zoveel ruimte en groen was om rond te lopen, superaardig en behulpzaam team

Kan beter: De wasmachine wast niet goed schoon. Grootste deel van de was is vies gebleven

Pitch Tradition

Fijne sfeervolle camping

7,1 · Edwin P · Ouder stel · augustus 2026

Positief: De opzet van het terrein en dat er een barretje is. Vers brood wordt op de campingplaats bezorgd.

Kan beter: Op de site opnemen dat de electriciteitspunten beperkt zijn op Sauvage. Informatie over het scheiden van afval kan iets duidelijker.

Pitch Sauvage

Zoooo genoten!

9,3 · Theodorus B · Ouder stel · augustus 2026

Positief: Prachtige camping! Mooi riviertje met een bruggetje waarop je even rust kunt vinden boven het stromende water. We hebben ook van het mooie terras genoten met uitzicht op het paradijselijke zwembad en de gezamenlijke heerlijke maaltijden!! Zeer vriendelijk personeel en er kan in veel talen worden gecommuniceerd. Supermarkt vlakbij en een gezellig marktje op zaterdagmorgen in het centrum van het dorp. De groepswandelingen vanaf de camping zijn ook erg mooi! Ook is er op de camping een sauna, massage met heerlijke warme olie en verschillende ontspanningssessies zoals oa yoga. Top dus!

Pitch Sauvage

Heerlijke vakantie

8,6 · Edgar E · Stel · augustus 2026

Positief: Prachtige standplaats, goede sanitaire voorzieningen, gezellige bijeenkomsten bij bar/restaurant, goede voorlichting door Xavier

Kan beter: Plaats bij het sanitait=re gebouw echte kranen ipv van een handel.

Pitch Tradition Premium, 200m²

Thuiskomen

10,0 · Jasmijn B · Stel · augustus 2026

Positief: Voor ons is deze plek als thuiskomen op vakantie. Mooie campingplekken, omgeven door prachtig natuur, fijne balans tussen rust/ontspanning en actief/deelnemen aan campingactiviteiten. Gezellige contacten met andere campinggasten is zo gemaakt. Vriendelijke en betrokken campingeigenaren en vriendelijk personeel. De camoing heeft een heerkijk riviertje en zwembad. Het eten in het restaurant is top en divers. Er worden leuke activiteiten georganiseerd op de camping, er us echt voor iedereen wel iets. Fijne toiletgebouwen met heerlijke douches.

Kan beter: Een gemarkeerde wandelroute van bv. de wekelijkse blootwandelingzou ik wel fijn vinden, want helaas heb ik het talent om te verdwalen. Tot nu toe durf ik het dus niet om die mooie route in mijn eentje te lopen wat ik wel heel graag wil.

Pitch Sauvage

Heerlijk ontspannen

8,3 · Bregje V · Alleen op reis · augustus 2026

Positief: Het is een prettige groene camping met rustige plekken. De kinderen (van alle leeftijden) vermaakten zich prima!!

Kan beter: Hooguit wat meer parasols bij het zwembad en een kastje voor "overgebleven boodschappen"

Pitch Tradition

Verassend aangenaam

9,0 · Martijn S · Stel · augustus 2026

Positief: De mensen zijn aardig, het sanitair schoon en goed. Hartstikke leuke groepswandeling en grote bbq waar je veel mensen ontmoet terwijl je heerlijk eet.

Kan beter: Hier en daar is wat onderhoud nodig maar over het algemeen uitstekend

Pitch Tradition

Fantastisch

10,0 · Marc H · Gezin met tiener(s) · juli 2026

Positief: Geweldige camping waar je echt in de vakantie modus komt. Mede te danken aan het enthousiaste team dat iedere dag er met een lach het beste van wil maken.

Kan beter: Bij voetbalwedstrijden of andere evenementen is een groter scherm of beamer welkom.

NEW - Mobile home Cottage Orchidée 2

Prettig verblijf

6,5 · Jan K · Ouder stel · juli 2026

Positief: De omgeving

Kan beter: Meer parasols bij zwembad. Sanitair is matig veel lekkages. Oude douche cabines bij restaurant.

Pitch Sauvage

Meer beoordelingen laden