Beoordelingen van gasten

8,4/10

401 beoordelingen

Categorieën

Algemeen 8,3
Netheid 8,1
Prijs-kwaliteitverhouding 8,4
Accommodatie 8,6
Voorzieningen 8,3
Ontvangst 8,8
Comfort 8,2
Omgeving 8,9
Stel 8,3 (147) Gezin met kind(eren) 8,4 (71) Ouder stel 8,5 (64) Gezin met tiener(s) 8,0 (54) Met vrienden 9,0 (28) Alleen op reis 8,9 (25) Anders 8,7 (9) Gezin met baby('s) 6,9 (3)

401 beoordelingen

Super camping

9,0 · Stef B · Ouder stel · augustus 2026

Positief: Alles goed geregeld

Pitch caravan or camper van

prima camping

7,8 · Rene K · Ouder stel · augustus 2026

Positief: Lokatie, ontvangst,

Kan beter: Toilet en douches

Pitch Tent

De moeite waard

8,1 · Gonny K · Ouder stel · augustus 2026

Positief: de camping heeft wat te bieden, lekker eten, barretje en zwembad. en als je eenmaal de fietsroutes kent, is Baume-les-Messieurs een echte aanrader. De dame aan de receptie spreekt zelfs Nederlands.

Kan beter: Zeep voor de handen te wassen als je naar toilet bent geweest

Pitch caravan or camper van

Luxe tent

7,9 · Maarten T · Stel · augustus 2026

Positief: Het campinggevoel en het gemak van toilet en douche in de tent

Kan beter: Het bed. En de lakens. Bedden heel smal en glad waardoor matras telkens wegschuift.

coco sweet 2024

Redelijke camping.

6,4 · Tom S · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Ruime plekken, goed gescheiden door hagen. Electra en water binnen handbereik kampeerplek. Behulpzaam personeel. Ideaal voor doorreizen.

Kan beter: Verouderd sanitair dat redelijk schoon was. Zone C erg ongezellig. Geen aanrader voor langer verblijf.

Pitch caravan or camper van

Overnachting in de Jura op terugreis vanuit de VAR

8,0 · Mike V · Ouder stel · augustus 2026

Positief: We hebben deze camping uitgekozen, wegens de goede bereikbaarheid vanaf de A39 Winkelcentrum en centrum Lons-le-Saunier op minder dan 10 minuten met de fiets bereikbaar. We stonden op een plek vlakbij de ingang, speciaal aangelegd voor een kort verblijf. Het sanitair was schoon. We zijn gaan uit eten in het centrum en geen overlast ondervonden van de karaoke avond op de camping.

Pitch caravan or camper van

Fijen camping

7,4 · Piet M · Ouder stel · juli 2026

Positief: Prima camping

Kan beter: Zeer slecht WiFi verbinding

Pitch Tent

Fijne tussenstop

7,9 · Paul V · Gezin met tiener(s) · juli 2026

Positief: Aangename plaats voor een tussenstop, redelijk dicht bij de A39misschien ook iets langer verblijf. Sanitair is gedateerd maar wel schoon. Leuk paadje naast de camping om te wandelen. Personeel is aardig en behulpzaam. We gaan hier zeker nog vaker terug komen.

Kan beter: Mogelijke verbeterpunten: Modernisering sanitair en douches waar de temperatuur instelbaar is. De opstel ruimte voor de poort is zeer beperkt, maar kan net.

Pitch caravan or camper van

Mooie, rustige camping

7,8 · J.H. W · Ouder stel · juli 2026

Positief: niet te druk, maar wel reuring

Kan beter: kan zo een, twee, drie niets bedenken

Pitch caravan or camper van

Aangenaam verblijf

8,9 · Michel T · Stel · juli 2026

Positief: Goede ontvangst, Nederlands gesproken! Bijzonder vriendelijk. Goed onderhouden schone camping. Heerlijk zwembadje. Broodservice. Schoon sanitair.

Kan beter: Misschien vervoer van de afval containers op een electrisch karretje regelen. De wieltjes maken best veel lawaai 's ochtends.

Pitch caravan or camper van

Meer beoordelingen laden