Beoordelingen van gasten

8,6/10

77 beoordelingen

Categorieën

Algemeen 8,3
Netheid 8,6
Accommodatie 8,8
Ontvangst 8,6
Comfort 8,4
Zwemmen 8,8
Restaurant 8,6
Omgeving 9,3
Stel 8,7 (49) Ouder stel 9,1 (19) Alleen op reis 6,9 (3) Met vrienden 9,5 (3) Anders 3,6 (2) Gezin met kind(eren) 9,9 (1)

77 beoordelingen

Geweldig!!

10,0 · Roland P · Stel · augustus 2026

Positief: Heerlijke camping, fijn terras en zwembad. Prima eten door Sheila, vooral de gazpacho was mijn favoriet. Erg aardige en vriendelijke eigenaren (Stuart en Sheila) en medewerkers (Richard en Patricia).

Pitch >=110m² (Freedom Pitch optional)

Prachtige omgeving

9,1 · Antonius T · Ouder stel · juli 2026

Positief: Fijne en vriendelijke behulpzame eigenaren die ook nog eens goed kunnen koken!

Pitch >=110m² (Freedom Pitch optional)

Dubbel gevoel, beetje teleurstellend.

6,0 · Bernadette G · Ouder stel · juni 2026

Positief: De camping lag heel mooi, in de middle of nowhere en het was heel rustig. Wij vinden dat heel fijn. Voor anderen was het te stil. Er waren heel weinig kampeerders. Het was wel schoon.

Kan beter: Er was achterstallig onderhoud (zwembad) en de douches waren gedateerd. Het restaurant en de bar waren dicht. Je kon wel iets te eten en drinken krijgen maar dan moest je dat zelf aangeven. En er was geen mobiele dekking in dat gebied.

Pitch >=110m² (Freedom Pitch optional)

Camping

4,3 · Renata H · Anders · augustus 2025

Positief: Het personeel is erg aardig

Kan beter: Te veel om op te noemen: Zeer verouderd, de camping is slecht onderhouden, overal liggen stapels tegels, de website is absoluut niet up te date, er is werkelijk niks te doen, eten moet al besteld worden op t moment dat men een tafel reserveert en nog veel meer

Mobilhome

Geen 4-sterrencamping!

2,9 · Erwin K · Anders · augustus 2025

Positief: Geen kinderen aanwezig.

Kan beter: Schoonmaken toiletten en douches Vriendelijkheid en flexibiliteit baas Kraantjes op plaats Mos verwijderen op de weg en tennisbaan Veiligheid door dakpannen eens goed te checken! Er waren er 3 gevallen! Empathie door baas, voorbeeld: als het warm is laat mensen dan om 21.00 uur ook nog zwemmen, doe niet zo moeilijk, behandel je gasten alsof ze gasten zijn! Tips van de omgeving delen! Algemeen onderhoud! Flexibiliteit! Baas was totaal niet vriendelijk!

Pitch >=110m² (Freedom Pitch optional)

Zeer gezellige en rustige camping

7,5 · Gerald P · Ouder stel · augustus 2025

Positief: Het contact met de beheerders en medecampeerders en de jaarlijkse bbq met live music. Waardoor we veel mensen hebben leren kennen.

Kan beter: X

Pitch >=110m² (Freedom Pitch optional)

Goede rustige camping

8,9 · Chris V · Stel · juli 2025

Positief: Wij vonden de rust die er was heel goed.

Pitch >=110m² (Freedom Pitch optional)

Zomer 2025

8,9 · Hugo B · Alleen op reis · juni 2025

Positief: Een prachtige parkachtige camping in een verstilde omgeving.

Kan beter: De eigenaren doen er ondanks hun gevorderde leeftijd alles aan om de voorzieningen tip top te houden, petje af!

Pitch >=110m² (Freedom Pitch optional)

Oase van rust

9,8 · Moniek K · Stel · september 2024

Positief: Oase van rust, mooie camping, fijne gastheer, goed onderhouden

Kan beter: -

Pitch >=110m² (Freedom Pitch optional)

Niet voor herhaling vatbaar

2,9 · Me G · Alleen op reis · augustus 2024

Positief: Ideale lokatie voor uitstapjes, niet te ver van de snelweg.

Kan beter: Onderhoud over het gehele park is slecht. Het groen, zwembad, sanitair vragen om heel veel aandacht. Douches zijn heet, geen wc bij zwembad (sanitairgebouw end verderop), restaurant gaat dicht als ze er geen zin in hebben, lekkende kranen, kraantjes bij afwas zijn onmogelijk, opstapjes zijn niet gemarkeerd waardoor menigeen al struikelde. Veel lampen stuk. Mos op weg. Ze laten je rustig 1,5 uur wachten om in te checken, ook al ben je er op tijd. Het is adult only, maar hun kleinkinderen mogen wel zwemmen. Het is duidelijk dat de eigenaren uitgeblust zijn en wachten op de verkoop van de camping

Pitch >=110m² (Freedom Pitch optional)

Meer beoordelingen laden