Beoordelingen van gasten

8,8/10

253 beoordelingen

Categorieën

Algemeen 8,7
Netheid 8,7
Prijs-kwaliteitverhouding 8,9
Accommodatie 9,0
Voorzieningen 8,7
Ontvangst 9,4
Comfort 8,6
Zwemmen 8,5
Kinderactiviteiten 8,5
Activiteiten 8,4
Restaurant 8,5
Omgeving 8,9
Duurzaamheid 8,4
Gezin met kind(eren) 8,8 (107) Stel 8,5 (58) Gezin met tiener(s) 8,8 (43) Met vrienden 9,1 (14) Ouder stel 9,2 (13) Anders 8,8 (11) Alleen op reis 8,8 (6) Gezin met baby('s) 9,2 (1)

253 beoordelingen

Fijne vakantie op deze camping

8,9 · Jorik B · Gezin met kind(eren) · juli 2026

Positief: Het zwembad was erg fijn in deze hete dagen. En het personeel was erg vriendelijk. De pizza s op de camping waren fantastisch en je kunt via de camping in de buurt een mooie kanotocht maken.

Kan beter: Er zijn wat verbeteringen mogelijk bij het zwembad, bijv wat gaten op de grond. Animatie in het Nederlands zou wat meer Nederlandse gezinnen trekken.

Mobil home Apollon Riviera

Alles wordt soepel geregeld

7,8 · J.G.A.M. H · Met vrienden · september 2025

Positief: Zwembad en jeu de boules baan

Kan beter: Verharde plaatsen vóór de caravan!

Pitch Confort (+ electricity 10A)

Zomer 2025

6,3 · Patrick J · Gezin met tiener(s) · augustus 2025

Positief: Het waren mooie ruime plaatsen. Weinig overlast. Sanitair is verouderd en is weinig waterdruk. Vooral als meerendeel van de douches bezet waren dan veel de waterdruk uit. Dan kwam er maar een heel klein straaltje water uit, niet voldoende om shampoo uit de haren te spoeln, waterwas dan ook lauw tot koud. Buiten de spits waren de douches prima. In de avond waren er verschillende dingen georganiseerd zoals muziek en hypnotiseur, dat vonden de kinderen leuk. Om 23.00 was het afglopen waardoor er weinig overlast hiervan was.

Kan beter: toiletgebouw en douches zijn verouderd. De randen van het zwembad en de bodem mag aangepakt worden. Sommige stukken op de bodem waren scherp, leek alsof er een stuk voeg weg was. Er zou in de rivier gezwommen kunnen worden, echter mag dat niet. Kano kan wel. Meer ligt op een uur rijden waar je kan zwemmen.

Pitch Confort (+ electricity 10A)

Goede camping met mooie staanplaatsen,

7,4 · Eric V · Stel · augustus 2025

Positief: Rustige camping in een mooie omgeving.

Kan beter: Sanitaire was niet altijd warm water beschikbaar voor douchen.

Pitch Confort (+ electricity 10A)

Ruimte

8,0 · Bram H · Gezin met tiener(s) · augustus 2025

Positief: We hadden een mooie ruime schaduw plek, dit was met de warmte heel fijn. Af en toe bezoek van een eekhoorntje

Pitch Confort (+ electricity 10A)

Goede fijne vakantie

8,7 · Andrea M · Ouder stel · augustus 2025

Positief: Prima camping Elke dag activiteit zowel overdag en ‘s avonds. Vriendelijk personeel! Mooie grote plaatsen

Kan beter: Het sanitair moet echt upgrade hebben. Weinig toiletten voor 100 plaatsen.

Pitch Confort (+ electricity 10A)

Te drukke camping

6,3 · Ayla W · Gezin met kind(eren) · augustus 2025

Positief: Leuk zwembad en prima omgeving waar veel te doen is.

Kan beter: Wij waren er in het hoogseizoen, de camping was erg vol, iedereen staat hutje mutje op elkaar ondanks dat het best grote plaatsen zijn. Door dat er veel camper busjes waren en bijna alle Fransen een dichte partytent op hun plek hadden staan oogt het erg ongezellig. Het was bij ons erg druk, wat ook te merken was aan het sanitair. Daarnaast was het sanitair oud en niet schoon (veel spinnenwebben). Zwembad was erg koud helaas. Door de mooie foto’s op de site hadden wij er een ander beeld van.

Pitch Confort (+ electricity 10A)

Fijn verblijf!

8,2 · Martijn T · Stel · juli 2025

Positief: We hadden een top plek, lekker veel zon de hele dag, tot zonsondergang. Makkelijk bij de achter uitgang van de camping.

Kan beter: Wasmachine had kuren.

Pitch Confort (+ electricity 10A)

Leuk leuk leuk

7,8 · Freddy L · Stel · juli 2025

Positief: Mooie omgeving. Toffe fietspaden om de omgeving te verkennen. Leuk zwembad. Op een 2 km ook een gezellig restaurant. Veel schaduw op de camping. Goede warme douches

Kan beter: Warm water voor de afwas mocht beduidend warmer. Te weinig zit toiletten. Slechts 2 bij de mannen en 3 bij de vrouwen en dit voor de ganse camping.

Pitch Confort (+ electricity 10A)

Goed verblijf gehad op camping Le val d'Amour

9,1 · Emile O · Stel · augustus 2024

Positief: Plekken groot genoeg, genoeg faciliteiten, pizza-afhaal en cafetaria zijn goed. Locatie is goed bereikbaar. Vriendelijk personeel. Douchewater goed warm. Geregeld stands op de camping met tapas, wijn, pizza en andere spullen.

Kan beter: Sanitair niet altijd fris. Stilte na 22:30 werd slecht gehandhaafd; ook activiteiten van camping zelf gingen geregeld door na 22:30.

Pitch Confort (+ electricity 10A)

Meer beoordelingen laden