65 van 809 beoordelingen

Goed, degelijk en vriendelijk personeel.

7,7 Roy S Gezin met tiener(s) augustus 2026

Positief: De stacaravan is degelijk en goed zeker voor een nacht als doorreis buiten het hoogseizoen. Personeel onderbezet maar super vriendelijk en behulpzaam.

Kan beter: Stacaravan zou qua comfort niet voldoende zijn als we langdurig zouden verblijven. Bed aan de kleine kant, ruimte binnen voldoende maar voor langer verblijf voor ons aan de kleine kant.

COTTAGE PRESTIGE - 3 BEDROOMS (sheets inclued)

Tussen camping 1 overnachting

3,3 Paul P Gezin met tiener(s) augustus 2026

Positief: Mooie tent

Kan beter: Toilet mist gewoon in de buurt denk ik !! Achter de tent in de bosjes wordt er gescheten!!

SLOW LODGE - 2 bedrooms without bathroom

overnachtingsplek

6,0 maaike L Gezin met tiener(s) augustus 2026

Positief: camping is gemoedelijk, rustig en omgeven door natuur. Plekken zijn erg ruim opgezet. Sanitair prima. In de avond werd er gelegenheid gecreeerd om voetbal (Finale WK) te kunnen kijken. Brood was prima geregeld

Kan beter: Bij aankomst was er niemand bij de receptie en waren zij telefonisch ook onbereikbaar. Bleek dat we pas vanaf 16 uur op de middag terecht konden, wat niet aangegeven is op de site of de reservering. Dit zou vooraf beter gecommuniceerd kunnen worden of opgelost kunnen worden met eerdere aanwezigheid zodat vervelende verassingen voorkomen kunnen worden.

Comfort Package, with electricity

Prima verblijf

6,3 Suzan O Gezin met tiener(s) juli 2026

Positief: We hebben 1 nacht gebruik gemaakt van een huurtent. Ontvangst was vriendelijk. De tent was netjes en in goede staat. In de avond was er rust op de camping. Eten op de camping was prima, heel vriendelijk personeel.

Kan beter: Bij aankomst duurde het een tijdje voordat er iemand bij de receptie kwam. Nu zijn wij Nederlanders en houden wij ervan dat je optijd bent. En niet de receptie 10 minuten later opent. Daarnaast kon de staat van het sanitair beter.

SLOW LODGE - 2 bedrooms without bathroom

Valt tegen

4,9 BM L Gezin met tiener(s) juli 2026

Positief: Huisje was goed, wel ver van toilet. Toiletgebouw vies en stonk. Bij de receptie en bar spreken ze nauwelijks Engels. Het eten is dan wel weer goed. Vers gemaakte pizza's, goede en lekkere burger met friet.

Kan beter: Communicate, schoonmaak.

SLOW LODGE - 2 bedrooms without bathroom

Overnachtingscamping

5,4 Manuela V Gezin met tiener(s) augustus 2025

Positief: Gebruikt om te overnachten

Kan beter: Het sanitair mag echt wel vaker schoongemaakt worden.

Comfort Package, with electricity

Prima voor tussencamping

4,0 Jacquelien S Gezin met tiener(s) augustus 2025

Positief: Was klein opgezet en personeel was vriendelijk

Kan beter: Toiletgebouw was echt heel erg vies

Comfort Package, with electricity

Vakantie

4,9 Yvonne S Gezin met tiener(s) juli 2025

Positief: Wij hebben 10 fijne dagen gehad op de camping.

Kan beter: In de omgeving is weinig te doen met een tiener. Ook is de camping niet echt een verblijfscamping maar meer een doorgangscamping. Jammer dat het zwembad klein is en dat de kantine naast het zwembad nog niet klaar is.

COTTAGE 1 BEDROOM

Prima

7,4 Marcel M Gezin met tiener(s) juli 2025

Positief: Grote plek. Dicht bij de snelweg. Vriendelijke ontvangst. Alleen. Wat stinkt het sanitair...

Kan beter: Iets doen aan de riolering. Sanitair opzich is prima

Comfort Package, with electricity

Doorreis overnachting

7,6 Jeannette H Gezin met tiener(s) juli 2025

Positief: Prima camping voor een overnachting.

Comfort Package, with electricity