Kamperen in het naseizoen
Positief: Heel veel rust
Kan beter: Bordjes met straatnamen of nummers we
Pitch
24 van 73 beoordelingen
Kamperen in het naseizoen
Positief: Heel veel rust
Kan beter: Bordjes met straatnamen of nummers we
Pitch
Kort verblijf met een nare nasmaak
Positief: Mooie camping in een soort parkachtige omgeving en prima sanitair.
Kan beter: Om op de kampeerplaats te komen moest ik met de caravan een draai maken over de tegenoverliggende plek. Hier stak echter een restant boomstronk uit de grond van ca 25 cm. Bij regenachtig weer deze over het hoofd gezien. De caravanmover kon hierdoor op de eerste vakantiedag total loss verklaard worden.
Pitch
Prima camping
Positief: Fijne sfeer
Bungalow
Verrassend goed
Positief: Prachtig onderhouden en zeer ruime camping. Het vakantieseizoen begon net en er stond zelfs een circustent klaar die de volgende week zou beginnen. Deze stond gelukkig wel op een groot terrein aan het eind van de camping.
Pitch
overnachting
Positief: ontvangst en de camping
Kan beter: zou fijn zijn als we de kok aanwezig zou zijn, en dat ik het teveel betaalde overnachtingsgeld terug zou krijgen.
Pitch
Mooie ruime plek op een prachtige parkachtige camping
Positief: Een hele vriendelijke ontvangst bij de inschrijving, een mooie schaduwrijke plek onder bomen, voldoende sanitair dat goed schoongemaakt wordt
Kan beter: Een betere bakker vinden want het brood en de croissantjes smaakten niet lekker
Pitch
Fijne camping met heel vriendelijk personeel
Positief: Mooie schaduwplaatsen, leuk riviertje en super vriendelijk personeel
Pitch
Prettig verblijf
Positief: Mooie ruime plaats en fijn zwembad
Kan beter: Bij het zwembad gras maaien en bestrating schoonmaken. Kinderbadje schoonmaken en met water vullen.
Pitch
Plek goed, facilitair nog minder dan slecht. Abominabele.
Positief: Het beekje voor de hond. Verder niets. We zijn een paar dagen eerder naar huis gegaan.
Kan beter: Sanitair. Soms maar en toilet, douches zonder warm water, slechts een plek om af te wassen en geluk hebben voor warm water. Schandalig dat dit wordt toegestaan. Camping sluiten
Pitch on the river Aux Deux Eaux
Des deux eau is andere camping!
Positief: Plek aan de rivier is leuk voor kinderen en honden
Kan beter: Zeer slecht sanitair op het andere terrein van de camping. Vieze douches, geen pel voor je bril, want geen haakjes of plankjes. 2 armetierige toiletten voor 100 man. Andere toiletten via een naastgelegen brasserie zijn toegankelijk als de brasserie open is, maar dan moet je eerst langs de klanten aan de tafeltjes lopen. Zeer oneffen terrein, waardoor onze caravan op maximale pootjes moest staan.
Pitch on the river Aux Deux Eaux