Beoordelingen van gasten

8,6/10

61 beoordelingen

Categorieën

Algemeen 8,6
Netheid 8,5
Prijs-kwaliteitverhouding 9,0
Accommodatie 8,6
Voorzieningen 10,0
Ontvangst 10,0
Comfort 9,5
Zwemmen 8,9
Activiteiten 10,0
Restaurant 7,9
Omgeving 9,1
Gezin met kind(eren) 8,5 (34) Gezin met tiener(s) 8,4 (11) Stel 9,3 (10) Ouder stel 8,3 (3) Met vrienden 8,1 (2) Anders 9,0 (1)

34 van 61 beoordelingen

Pracht vakantie

9,7 · Mady V · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: Een rustgevende vakantie gehad

Wooden Chalet

Erg genoten

7,0 · Guido Z · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: Leuk voor hele gezin

Kan beter: De vijver

Wooden Chalet

Top vakantie

8,7 · Antoine P · Gezin met kind(eren) · augustus 2025

Positief: Het was een super fijne vakantie, we zijn heerlijk tot rust gekomen op deze mooie en rustige camping in de natuur .De kinderen hebben zich goed vermaakt en waren continu aan het spelen met andere kinderen, en als we vroegen zullen we iets gaan doen wilde ze dat niet ze wilde op de camping blijven .Het was een top vakantie..En kim en Willem super bedank voor jullie gast vrijheid en de fijne gesprekken die we hebben gehad .

Kan beter: Geen

Pitch D tent or caravan 150m² (electricity not included)

Heerlijke camping voor jong en oud!

8,7 · Hadassa V · Gezin met kind(eren) · augustus 2025

Positief: Wij hebben twee heerlijke weken gehad. Een fijne familiecamping met een gezellige sfeer en mooie, ruime kampeerplekken.

Pitch C tent or caravan 120m² (electricity not included)

Fantastische plek

9,3 · Judith H · Gezin met kind(eren) · augustus 2025

Positief: Het is er prachtig, de camping is ruim opgezet, heel veel groen en meer dan genoeg schaduw. Een fijn terras en Willem en Kim doen er alles aan om te zorgen dat hun gasten het naar hun zin hebben. Willem heeft ons geweldig geholpen toen de auto het niet meer deed!

Wooden Chalet

.

8,7 · Robbert V · Gezin met kind(eren) · augustus 2025

Positief: Mooie omgeving en erg vriendelijke eigenaren!

Pitch D tent or caravan 150m² (electricity not included)

Eenvoudig maar gezellig

7,8 · Bas H · Gezin met kind(eren) · augustus 2025

Positief: Het is een kleine overzichtelijke camping met aardige eigenaren. Lekker zwembad en een leuk meertje waarin je heerlijk kan zwemmen.

Kan beter: Er wordt weinig ondernomen voor kinderen.

Wooden Chalet

Fijne camping in mooie omgeving

8,0 · Nynke G · Gezin met kind(eren) · augustus 2025

Positief: Het is een sfeervolle camping. Onze kinderen waren blij dat er veel andere Nederlandse kinderen waren (later ook wat Fransen en Britten), ze speelden veel Jachtseizoen en Weerwolven. De omgeving is mooi. Ook een dagje Middellandse Zee is te doen (1,5 uur) Het meertje op de camping werd door een enkeling gebruikt om te zwemmen, maar het vlot en de surfplanken zijn wel erg geliefd. Zwembad erbij is fijn! Het sanitairgebouw beneden is oud, maar netjes en wordt erg goed schoongehouden. BBQ- en pizzaavonden waren gezellig. Klimmen met 2sur5 is ook een aanrader.

Kan beter: Er is wc papier, maar dat hangt buiten het hokje. Er in is handiger.

Pitch C tent or caravan 120m² (electricity not included)

Super fijn gehad op deze supermooie camping

8,8 · Johan T · Gezin met kind(eren) · augustus 2025

Positief: Super mooie locatie met vriendelijk mensen. Heel relaxed. Een leuk zwembad en supermooie plekjes. Alles midden in een natuurgebied.

Kan beter: De douches waren wat koud. Wc papier was iets onhandig soms omdat je vooraf moet bepalen hoeveel wc papier je meeneemt:).

Pitch C tent or caravan 120m² (electricity not included)

Uitstekend

8,0 · Bram V · Gezin met kind(eren) · juli 2025

Positief: Mooie en gezellige camping met trotse en vriendelijke eigenaren

Kan beter: Extra watertap punten.

Pitch C tent or caravan 120m² (electricity not included)

Meer beoordelingen laden