Beoordelingen van gasten

9,1/10

372 beoordelingen

Categorieën

Algemeen 8,9
Netheid 8,8
Prijs-kwaliteitverhouding 8,7
Accommodatie 9,0
Voorzieningen 8,6
Ontvangst 9,4
Comfort 8,7
Zwemmen 8,8
Kinderactiviteiten 8,3
Omgeving 9,7
Duurzaamheid 9,1
Gezin met kind(eren) 9,1 (108) Stel 9,2 (105) Gezin met tiener(s) 9,0 (88) Met vrienden 9,4 (24) Ouder stel 8,7 (20) Alleen op reis 9,2 (10) Anders 9,8 (10) Gezin met baby('s) 9,2 (7)

88 van 372 beoordelingen

2 weken zomervakantie

7,9 · Rolf V · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Heerlijke vakantie in een mooie omgeving op een nette camping. fijn dat er een zwembad is en de mogelijkheid om in de rivier te zwemmen.

Pitch HAUTEURS (100m²)

Zomervakantie

8,4 · JR K · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Prachtig, genieten

Kan beter: Voor croissantjes/stokbrood moet je optijd zijn. Iets meer voorraad, zodat uitslapen ook een optie is zou fijn zijn.

Pitch XXL VERDON (130m²)

Super leuke gezinscamping in de natuur

9,0 · Babette V · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: De plekken aan de rivier zijn prachtig! Zo’n mooie natuur en lekker verkoelend water. Wat vooral leuk was dat je er heerlijk op een band de rivier af kan varen. Super leuk. De Kids (ook veel Nederlanders) ontmoeten elkaar en spelen de hele dag met elkaar. En de animatie is heel enthousiast. Onze kids waren verdrietig dat we weer gingen. Super vriendelijk personeel!

Pitch WITHOUT ELECTRICITY (100m²)

Uitzonderlijk mooi gelegen familie camping

10,0 · Annette R · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Bijzonder mooie ligging in de natuur aan de rivier Verdon. De camping wordt gemanaged door een kundige familie met een enthousiast team. Uitstekende communicatie en schone faciliteiten. Voorlichting over de omgeving. Aandacht voor duurzaamheid. Grote schaduwrijke plekken. Dobberen in de rivier of het zwembad. Restaurant en ruim gesorteerd winkeltje op de camping.

Kan beter: Goed dat duurzaamheid hoog in het vaandel staat. Wellicht kunnen de gasten nog uitgebreider geïnformeerd worden over de natuur in het gebied.

Pitch XXL HAUTEURS (130m²)

Prachtige vakantie op leuke camping en idyllische omgeving.

8,4 · Nick V · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Rustige leuke camping. Met veel animatie voor elke leeftijd. Ook aan de ouders is gedacht. De rivier is geweldig. Het zwembad is simpel maar iedereen zit meer aan de rivier. Het sanitair kan wel wat properder. Al doen ze zekers hun best om dit zo het houden. . Animatie en personeel is heel vriendelijk.

Kan beter: Restaurant spreekt echt niet aan om te gaan eten. Jammer want dit is al zichtbaar van de straat kant. Ik zou het iets aantrekkelijker maken. Sanitair word jammer genoeg misbruikt door veel kinderen. Mss zijn daar andere oplossingen voor. Het water van de gootstenen loopt veel te snel. Is totaal niet nodig. Werk beter met zuinige kranen. Afwas water was steeds koud. Voor de rest was alles dik in orde.

Pitch XXL VERDON (130m²)

Vakantie!!!!

9,9 · Erik-Jan V · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Heerlijke mooie rustige camping aan de Verdon. Beter kan niet!!

Pitch CENTRE (100m²)

Een rustig ontspannend verblijf

7,5 · Caroline V · Gezin met tiener(s) · augustus 2025

Positief: De rust en stilte, de mooie omringende natuur, rivier, ideaal om wandeltochten te maken. Aanwezigheid van een verwarmd zwembad , supermarkt vlakbij, eetmogelijkheid op camping zeer aangenaam.

Kan beter: soms iets te rustig, weinig animatie eind augustus voor tieners. Bedden in slaapkamers waren niet zo comfortabel genoeg en kraakten telkens bij het omdraaien

Chalet ÉVASION

Fijne Camping

7,3 · Sander B · Gezin met tiener(s) · augustus 2025

Positief: fijne camping, mooie plaatsen

Pitch XXL VERDON (130m²)

Een heerlijke vakantie in een Verdon mooie omgeving

8,8 · Caroline V · Gezin met tiener(s) · augustus 2025

Positief: Wij hadden samen met onze vrienden twee prachtig, ruime plaatsen onder de platanen. Het personeel was heel vriendelijk en behulpzaam. Ze gaven goede tips over de mogelijke activiteiten in de omgeving. Het sanitair werd dagelijks grondig gereinigd en tussendoor regelmatig gecontroleerd. De camping ligt heel gunstig om de omgeving te verkennen. Boodschappen kunnen in Castellane gehaald worden. Regelmatig werd iets georganiseerd op de camping. Het is een fijne familie camping: de derde generatie staat nu aan het roer!

Kan beter: -

Pitch CENTRE (100m²)

Heerlijke camping

8,7 · Ivo V · Gezin met tiener(s) · juli 2025

Positief: Gastvrij netjes sanitair heerlijk aan de verdon .

Pitch CENTRE (100m²)

Meer beoordelingen laden