Beoordelingen van gasten

7,9/10

798 beoordelingen

Categorieën

Algemeen 7,9
Netheid 7,3
Prijs-kwaliteitverhouding 7,1
Accommodatie 7,8
Voorzieningen 8,1
Ontvangst 8,3
Comfort 7,7
Kinderactiviteiten 8,0
Activiteiten 7,8
Gezin met kind(eren) 7,8 (366) Gezin met tiener(s) 8,0 (246) Stel 7,9 (79) Ouder stel 7,5 (40) Met vrienden 8,3 (30) Anders 7,8 (18) Gezin met baby('s) 7,2 (10) Alleen op reis 8,7 (9)

798 beoordelingen

Fijne camping met prachtig sanitair

9,8 · Nicole V · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Fantastisch sanitair, ruime openingstijden van winkel, receptie e.d. Bijna elke avond was er wel iets te doen.

Kan beter: Het restaurant op de camping vonden wij echt niet goed. Service was prima, maar we hebben niet lekker gegeten. Bedjes bij het zwembad waren meteen weg. Misschien kan er op "gecontroleerd" worden dat er geen handdoeken worden neergelegd en de mensen daarna weg gaan.

Grand Confort Pitch - Electricity 16 A - Water - Drainage point -

Fijn 2e verblijf op Fierbois

8,9 · Laura V · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: Fijne camping, genoeg te doen op de camping, mooie omgeving om erop uit te trekken, goeie hulp receptie, duidelijke informatie, leuk entertainment. Genoeg zwemmogelijkheden, 2 zwembaden + meertje.

Chalet - 3 bedrooms - 1 bathroom - Classique

Feedback

6,9 · Jacinta V · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Dat er elke avond een activiteit was in de bar. De vele mogelijke randactiviteiten die kunnen gaan worden. Mooie gebouwen en geplaatst met kwalitatief materiaal. Springkussen in het meer.

Kan beter: Beperkt menu in restaurant en desondanks was het eten ondermaats, zeker voor een vijfsterrencamping. Matig onderhoud van de mooie gebouwen. Gevaar voor salmonella door kip die niet gekoeld aan de kassa staat in de minimarket.

Grand Confort Pitch - Electricity 16 A - Water - Drainage point -

Mooie gezinscamping

8,2 · Alex V · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Grote ruime staplaatsen, goede voorzieningen en prettige mix van nationaliteiten op de camlping. Fantastisch nieuw toiletgebouw.

Kan beter: Zwembad mag wel opgeknapt worden.

Grand Confort Pitch - Electricity 16 A - Water - Drainage point -

Fijne vakantie, maar minder rustig dan verwacht

7,0 · Wouter H · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: Mooie overzichtelijke camping met voldoende activiteiten.

Kan beter: Het avondprogramma is wel erg overheersend en draagt niet bij aan de rust.

Pitch Premium with individual toilet block - Electricity 16 A - Water - Drainage point -

Onze vakantie zomer 2026

7,6 · Rogier D · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: We hebben een goed verblijf gehad! De karaoke, het zwembad, de glijbanen in het zwembad, de pizza's, het meer en de concertavonden hebben onze vakantie gemaakt!

Kan beter: De toiletten mogen/ moeten vaker schoon gemaakt worden. Nu kwam de schoonmaak rond 7 uur in de ochtend en 's avonds nog eens. Echter gaan er veel mensen naar het toilet en met de hoge temperaturen, zou het heel wenselijk zijn als het in de middag nog eens schoongemaakt wordt.

Pitch Avantage - Electricity 16 A - Water - Drainage point

Leuke camping

7,3 · Marjan B · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: Leuke camping, goede animatie voor kleine kinderen, lekkere zwembaden en een mooi meertje. Ook een erg uitgebreide campingwinkel die prima betaalbaar was.

Kan beter: Voor een vrij grote camping met veel kleine kinderen vond ik het speeltuintje erg summier. Dat mogen er wel wat meer zijn en wat leukere, deze was erg ouderwets en klein.

Mobile home - 2 bedrooms - 1 bathroom - Comfort

Heerlijke vakantie

7,7 · Ray J · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Fijne camping

Kan beter: 1 toilet gebouw is nieuw en heel schoon ander toilet gebouw is heel erg verouderd en is aan vervanging toe

Grand Confort Pitch - Electricity 16 A - Water - Drainage point -

Compleet verblijf

7,1 · Ilja W · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: Mooie camping, vooral het zwembad erg leuk voor kinderen. Grote staanplaats en veel faciliteiten op het park.

Kan beter: Horeca mag iets meer uitgebreid worden qua gerechten. Sanitairgebied mag beter schoon worden gehouden.

Pitch Avantage - Electricity 16 A - Water - Drainage point

Okay 5 sterren camping

5,7 · Benjmin V · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: Veel mogelijkheden om te zwemmen. Binnenbad, buitenbad en meer.

Kan beter: Er wordt weinig Nederlands gesproken ondanks dat dit aangegeven staat. Sanitair kan beter schoongemaakt worden.

Grand Confort Pitch - Electricity 16 A - Water - Drainage point -

Meer beoordelingen laden