Beoordelingen van gasten

8,4/10

362 beoordelingen

Categorieën

Algemeen 8,6
Netheid 8,7
Prijs-kwaliteitverhouding 8,1
Accommodatie 8,3
Voorzieningen 8,3
Ontvangst 8,9
Comfort 8,4
Zwemmen 8,5
Kinderactiviteiten 8,5
Activiteiten 8,2
Restaurant 6,9
Omgeving 9,0
Duurzaamheid 8,2
Gezin met kind(eren) 8,2 (105) Stel 8,5 (104) Gezin met tiener(s) 8,5 (54) Ouder stel 8,4 (51) Met vrienden 8,3 (19) Anders 8,7 (12) Alleen op reis 9,1 (9) Gezin met baby('s) 8,2 (8)

362 beoordelingen

Tegenvaller

6,8 · Renee I · Stel · september 2026

Positief: Prachtig terrein, goed sanitair

Kan beter: Er wordt de hele dag door personeel keihard langs gereden in golfkarretjes en veel overlast van feestjes die ook op het landgoed georganiseerd worden, onderhoud aan terrein start om 6.30, kortom: heel veel drukte en lawaai

Classique Pitch - >80 m² - electricity 10A - 1 vehicle

Mooi groot en toch familiar.

7,9 · Mischa V · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: We hebben een hele fijne vakantie gehad, mooi schoon chalet, fijne service en heerlijk zwembad.

Kan beter: Mogen wel iets meer speeltoestellen voor de kleine kinderen. De luchtkussens hebben hun beste tijd gehad en bij het zwembad mogen wel meer ligbedjes en parasols komen.

Sunêlia Prestige 2 bed rooms 1 bathroom - 32 m² + large Semi covered wooden Terras 15 m² - New 2020

Jammer vorig jaar was het beter

7,1 · Mitchell M · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: De luxe pitch

Kan beter: Slecht schoongemaakt de sanitair en veel vliegen overlast

Parcela Luxe Individual Sanitary Facility

Heerlijke vakantie gehad

8,9 · Carucha V · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: Het was een mooi huisje met airco, vlakbij de bar en de winkel. Mooie zwembad en leuk entertainment in de avond, voor de kinderen en de volwassenen. We hebben een avond heerlijk gegeten in het restaurant naast het zwembad. Dat is echt de moeite waard. De kinderen vonden de netten tussen de bomen fantastisch.

Kan beter: De verlichting in het huisje mag minder fel. De kidsclub was bij aankomst niet duidelijk aangekondigd met daarbij het programma.

Sunêlia Luxe Lodge 3 bedrooms 2 bathrooms - linen included

Camping in parkachtig landschap, zeer kindvriendelijk

7,8 · Patrick J · Ouder stel · augustus 2026

Positief: Ruime, schaduwrijke en goed afgebakende plaats

Kan beter: Toiletpapier en zeep in toiletgebouw verschillende keren niet aanwezig. In toiletten vaak onprettige geur van afvoer

Confort Pitch - >110 m² - electricity 10 A - water - Water point - 1 vehicle

Fijne canping

7,6 · Mascha P · Anders · augustus 2026

Positief: Goede faciliteiten, schoon sanitair, ruim voldoende personeel

Kan beter: Onze plaats was waarschijnlijk een soort overloop plaats (geen enkele schaduw, keiharde ondergrond, we hebben in anderhalve week 5 buren gehad). Op zich logisch dat we deze plek kregen omdat we pas vlak van tevoren geboekt hadden, maar om het dan een comfort plaats te noemen is niet helemaal terecht. Straatje was heel stoffig en mensen reden er te hard waardoor het enorm opstoof.

Confort Pitch - >110 m² - electricity 10 A - water - Water point - 1 vehicle

Mooie camping op prachtige locatie

9,1 · Greetje V · Gezin met tiener(s) · juli 2026

Positief: Genoten van de prachtige camping, kasteel en tuinen en de twee mooie zwembaden. Er is veel te doen op de camping (paardenspectakel een aanrader) en in de omgeving. Wij vonden het heel prettig dat het op loopafstand van Quimper is. Ruime standplaatsen met schaduw.

Kan beter: Er werd tot diep in de nacht nog over de camping gereden met auto's, en ook best hard. Alle shows zijn in het Frans (wat niet erg is), een korte samenvatting in het Engels zou wel handig zijn.

Parcela Luxe Individual Sanitary Facility

Genieten

8,4 · Michel V · Stel · juni 2026

Positief: Camping zelf is goed verzorgd en het sanitaire gedeelte is meer dan uitstekend. Restaurant is heel onverzorgd en eten was niet lekker.

Kan beter: Restaurant is heel onverzorgd en eten was niet lekker. Tafel zonder onderleggers en storlrn op ern hoop gestapeld in het zicht van de gasten. Dit is niet op nivo van de camping.

Superieur Classique Pitch - >100m² - electricity 10 A - water nearby- 1 vehicle

4 daagjes in het paradijs

9,9 · Eveline E · Ouder stel · juni 2026

Positief: Heerlijke rustige camping zonder grote plastik amusementscircus. De kasteeltuin,de orangerie als deel van het complex, Het hochseil park in de bomen. Het bos zo dichtbij.het miniwinkeltje met lokale levensmiddelen,alleen het allernodigst,prima. Het buitenbad smaakvol gedaan en het binnenbad met wellness op een afgelegen mooie plaats. Het personeel zeer aangenaam en beleefd.De golf zo dichtbij en mooi onderhouden.Mooie fietsrouten in de buurt

Kan beter: Blijf zo alsjeblieft en wees zuinig op dit jonge pesoneel team ,dan komen wij terug

Pitch Luxury Individual Sanitary + Garden Pack

Heel fijn verblijf in een mooie accomodatie

8,8 · Daniël K · Alleen op reis · november 2025

Positief: Een heel fijn verblijf gehad in november 2025. De ontvangst door het personeel bij de receptie was heel vriendelijk

Meer beoordelingen laden