Beoordelingen van gasten

7,9/10

503 beoordelingen

Categorieën

Algemeen 7,8
Netheid 7,6
Prijs-kwaliteitverhouding 7,8
Accommodatie 8,0
Voorzieningen 7,7
Ontvangst 8,7
Comfort 7,7
Zwemmen 7,1
Stel 8,0 (203) Ouder stel 7,7 (119) Gezin met kind(eren) 7,4 (84) Gezin met tiener(s) 8,0 (45) Met vrienden 8,3 (24) Alleen op reis 9,0 (18) Anders 8,7 (7) Gezin met baby('s) 3,8 (3)

84 van 503 beoordelingen

Gezellige kleine camping

7,8 · Coen T · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: Kleinschalige gezellige familie camping. Aardige uitbaters, prima zwembad, fijne brood service.

Pitch Grand Confort (water / electricity / drainage point)

Prima

7,4 · René H · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: Prima camping. 2 nachten verbleven als tussenstop. Douches waren prima toen we er waren. Wc wat minder. Hele vriendelijke mensen dat wel. Er is een zwembad, geen gebruik van gemaakt kan niet oordelen. Speeltuin wel vond onze zoon erg leuk. Ruime plek. Alleen stroom bij de buren halen tussen de heg door was beetje uitzoeken.

Kan beter: Sanitair misschien iets beter bijhouden.

Pitch Grand Confort (water / electricity / drainage point)

Alles voor een tent vanaf tent vakantie.

8,3 · Ria J · Gezin met kind(eren) · juli 2026

Positief: De primaire behoeften waren er, na onze mening voldoende sanitair, zwembad en broodjes service.

Kan beter: De tegels van de douche vloer, onder en naast de wanden, waren erg glad, muren leken niet meegenomen te worden in de schoonmaak. Douches waren vaak net iets te heet. Jammer dat je ze zelf niet kunt regelen.

Pitch Grand Confort (water / electricity / drainage point)

Dooreiscamping

5,0 · David V · Gezin met kind(eren) · augustus 2025

Positief: De plek was ruim en er is een zwembad voor de kids. Vriendelijke mensen aan de balie. Bestelde broodjes smaken prima.

Kan beter: Sanitair is niet fris. 1x stonden alle herentoiletten vol met water en ontlasting. Douches zijn niet constant. Alles komt voorbij zoals warm en dan koud water, prima straal, amper water en alle combinaties. Weinig speelruimte voor de kinderen want er is geen (voetbal)veld, wel een klein speeltuintje. Tot laat rumoerig. Bestel voor 4 personen patat met kipnuggets en ze worden per bakje gebakken. Niet te doen.

Pitch Grand Confort (water / electricity / drainage point)

Simpele camping, had er meer van verwacht

3,9 · Merel V · Gezin met kind(eren) · augustus 2025

Positief: Aardige behulpzame oudere dame bij receptie. Schoon sanitair

Kan beter: Zwembad viel tegen. Sanitair is erg ver weg + schuifjes op deur kapot waardoor het lijkt of ze allemaal bezet zijn.

Pitch package

1 overnachting met camper

6,4 · Klaas-Jan B · Gezin met kind(eren) · augustus 2025

Positief: Leuke camping in het bos mooie ruime plekken

Kan beter: De wc's en douches waren vies geen genoeg toiletpapier. Het binnen zwembad was ook niet echt schoon.

Pitch Grand Confort (water / electricity / drainage point)

Knus en veel begroeiing

7,5 · Iris S · Gezin met kind(eren) · juli 2025

Positief: Veel groen, leuk zwembad, mooie ruime privé plekken

Kan beter: Sanitair, oud en donker, weinig licht en oogt niet fris.

Pitch Grand Confort (water / electricity / drainage point)

niet boeken

1,0 · Aniek H · Gezin met kind(eren) · juli 2025

Positief: Nooit weer hier!

Kan beter: Vreselijk smerig sanitair, in de 16 uur dat we er zijn geweest is er niet gereinigd. Geen wc brillen, urine overal, stank, geen handzeep in de dispensers. Het zwembad zit onder de vieze plekken, stinkt. Snachts onweer gehad. Geen stroom meer bij ons en meerdere plekken. Gevolg, alles in de vriezer ontdooid en in de koelkast warm. Volgende ochtend melding van doen, was 7.55 uur. 8.15 gingen ze open. Waren wel aanwezig, maar receptioniste gebaarde boos op haar horloge dat het nog geen tijd was. Vreselijk, wat een camping. Elke euro is teveel!

Pitch Grand Confort (water / electricity / drainage point)

Verblijf

5,8 · Marijs M · Gezin met kind(eren) · juli 2025

Positief: Zwembad Mooie plaats Gelegen nabij mooie abdij Mogelijkheid om brood te bestellen

Kan beter: Sanitair. Toiletten voorzien was wc bril

Pitch Grand Confort (water / electricity / drainage point)

Prima verblijf

3,9 · Dana G · Gezin met kind(eren) · augustus 2024

Positief: Prima doorreis camping. 1 nacht gestaan. Sanitair kan veel schoner. Verder weinig in de omgeving te doen. Zwembad klein

Kan beter: Douche gelegenheid beter schoonmaken

Pitch Grand Confort (water / electricity / drainage point)

Meer beoordelingen laden