Beoordelingen van gasten

8,9/10

472 beoordelingen

Categorieën

Algemeen 9,1
Netheid 8,7
Accommodatie 9,1
Voorzieningen 8,8
Ontvangst 9,5
Comfort 8,8
Kinderactiviteiten 8,4
Activiteiten 8,8
Restaurant 8,3
Duurzaamheid 7,9
Stel 9,0 (149) Gezin met kind(eren) 8,9 (107) Gezin met tiener(s) 8,8 (90) Ouder stel 8,9 (52) Met vrienden 9,3 (46) Anders 9,2 (16) Alleen op reis 9,0 (9) Gezin met baby('s) 8,8 (3)

472 beoordelingen

Erg fijn

9,3 · Sonja B · Gezin met tiener(s) · september 2026

Positief: We hebben het heel erg naar ons zin gehad. De camping is rustig maar gezellig. Er worden leuke dingen georganiseerd.

Kan beter: Geen

Cabin in the woods

Heerlijk maar iets te stil

8,8 · André K · Stel · september 2026

Positief: Prachtige, heel ruim opgezette en camping. Het chateau en de omringende gebouwen en terrein geven het een veel sfeer en eigenheid. Wij hadden de pech dat we (op een dag na) de enigen op de camping waren. We waren wel geïnformeerd over bijvoorbeeld dat het restaurant gesloten was (zwembad was wel open), maar we misten iets van levendigheid en reuring.

Kan beter: Informeer mensen goed over de verwachte drukte of niet drukte. Dat geeft de mogelijkheid om daar zelf voor te kiezen. Blijft dat het natuurlijk altijd anders lopen als mensen bijv. afmelden maar dat is niet te voorkomen.

Uluru Lodge tent on stilts

Prima als doorreis camping.

6,4 · Alexander B · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Goede vlakke plekken, groen met oude grote loofbomen, ruim, private plekken en gezamelijke plek rondom centraal veld met grote boom en water, eind augustus was er veel ruimte met 20% geschatte bezetting, jonge mensen bij receptie spreken en zijn behulpzaam, zwembad is prima met veel jonge kinderen, alles is aanwezig, nette douches, bakker voor brood in de ochtend en klein restaurant.

Kan beter: Restaurant is vrij klein dus vroeg reserveren, eten is oke maar niet bijzonder (kleine porties, pizza lijkt op supermarkt pizza en rij vet en prijzig). Sommige douches geven weinig water. Er is een centraal plein met alle faciliteiten dus afstand kan groot zijn als je aan de rand van de camping staat. Vrij weinig in de omgeving maar mogelijk als uitvalsbasis voor Le Mans of Parijs. Over het algemeen ervaren kampeerders op doorreis (Fendt met Mazda 5 / Ford Kuga / Subaru Forester type). Veel Engelsen en door aanwezigheid kasteel Nederlandse snobs.

Pitch + Electricity 10A + Water tap nearby

Leuk bijzonder verblijf

8,7 · Gert V · Stel · augustus 2026

Positief: De camping heeft een authentieke uitstraling door het chateau. Mooie ruime plaatsen en verzorgd schoon sanitair. Mooi zwembad met ligbedden. Leuk barretje waar je wat kan drinken en een leuk restaurantje. Kortom, een zeer aangenaam verblijf.

Kan beter: Geen

Pitch + Electricity 10A + Water tap nearby

Leuke camping

7,8 · Francky S · Stel · augustus 2026

Positief: Rustig gelegen camping. Ruime plaatsen, gezellige sfeer

Kan beter: Douches, boiler was drie dagen stuk. Er was een vervangende doucheunits voorzien, maar was niet zeer comfortabel.

Pitch + Electricity 10A + Water tap nearby

1 NACHT OP DOORREIS

7,6 · Dirk Z · Stel · augustus 2026

Positief: PLEKJE VAN DE CAMPING WAS WEL LEUK

Kan beter: RESTAURANT ! EEN PIZZA BESTELD MAAR WAS GEWOON EEN DIEPVRIESPIZZA EN ZEKER GEEN VERSE , VOND IK ZEER JAMMER EN OOK NIET LEKKER , IETS VAN GEZEGD MAAR ER KWAM GEEN REACTIE VAN HET PERSONEEL

Pitch + Electricity 10A + Water tap nearby

Top camping!

9,9 · Marijke B · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Prachtige locatie, vriendelijk personeel en mooie plekken. Zeker een enorme aanrader als je van een rustige maar sfeervolle camping houdt!

Kan beter: Geen

Pitch + Electricity 10A + Water tap nearby

Sfeer en rust

9,3 · Marjan V · Ouder stel · augustus 2026

Positief: Het chateau als middelpunt waar iedereen welkom is, goed sanitair en ruime standplaats maakten ons verblijf heel fijn

Kan beter: De zanderige paden waren moeilijk te belopen en het fijne grind was ook niet prettig op slippers

Pitch + Electricity 10A + Water tap nearby

Hele mooie camping

8,2 · Marleen V · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Mooie ambiance, vriendelijk personeel, fijne sfeer

Kan beter: Uitbreiding toiletfaciliteiten op de andere kant van de camping

Pitch + Electricity 10A + Water tap nearby

Fantastisch

9,7 · Jos W · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: Alles, wat een leuke plek. Heerlijke plek en de kinderen vonden het een fijne rustige camping. Niet zo massaal

Pitch + Electricity 10A + Water tap nearby

Meer beoordelingen laden