Beoordelingen van gasten

8,5/10

133 beoordelingen

Categorieën

Algemeen 8,5
Netheid 8,6
Prijs-kwaliteitverhouding 8,5
Accommodatie 9,0
Voorzieningen 8,1
Ontvangst 9,1
Comfort 8,3
Activiteiten 7,3
Omgeving 9,0
Stel 8,1 (37) Ouder stel 8,7 (29) Gezin met kind(eren) 8,5 (25) Gezin met tiener(s) 8,7 (21) Met vrienden 9,1 (10) Alleen op reis 8,6 (6) Anders 8,5 (4) Gezin met baby('s) 10,0 (1)

133 beoordelingen

Fijne doorreiscamping

7,6 · Robin O · Met vrienden · september 2026

Positief: Leuke knusse camping ideaal te gebruiken als doorreiscamping. Broodservice in de ochtend was prima.

Kan beter: Het sanitair had iets schoner gekund.

Pitch per night

Rustige camping

8,1 · Hans V · Ouder stel · augustus 2026

Positief: De rust

Kan beter: Meer toiletten?

Pitch per night

Kleine, rustige en afgelegen camping

7,4 · Jos V · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Waar donker echt donker is! Mooi sterren kijken dus. Fijne ontvangst en alle vrijheid om een plekje te kiezen. Je kunt (als je op tijd aankomt) broodjes (het bekende Franse recept) bestellen, wel zo makkelijk. Sanitair wat outdated, maar prima verder.

Pitch per night

Kleine rustige camping

8,8 · Hans S · Ouder stel · augustus 2026

Positief: Rust, netjes, fijne beheerder, vissen

Kan beter: Visvijver was moeilijk te bevissen door de aanwezigheid van enorm veel wier. Maar achter de camping is ook nog een kanaal waar je goed kan vissen.

Maldives la Tanche

Hele leuke camping

9,4 · Linda D · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Woensdag teruggekomen van 1 nachtje op deze camping. De camping is prachtig gelegen en grote staanplaatsen. Het was erg rustig en dat voor het hoogseizoen. Toen we aankwamen mochten we zelf een staanplaats kiezen. Je kon aan de vijver staan of wat dichterbij de toiletten. Wij hebben voor het laatste gekozen. Klein binnenzwembad maar daar hebben we verder geen gebruik van gemaakt. Het sanitair is idd wat ouder maar prima te doen. Wij kwamen hier op doorreis met de camper voor wat rust en dat is goed gelukt. Mooie omgeving en veel te zien over de Eerste Wereldoorlog.

Pitch per night

Goed

9,1 · Sophie B · Ouder stel · juli 2026

Positief: Zeer vriendelijke ontvangst, schoon sanitair. Vlakbij prachtige fietsroute langs de Somme. Het enige nadeel is dat er geen stopcontact bij de wastafel is. Je kunt geen haarföhn gebruiken. Er hangt in de gemeenschappelijke ruimte een föhn, maar deze ziet er niet uit.

Kan beter: Stopcontacten bij de wastafels zodat het haar kan worden geföhnd.

Pitch per night

Rustvakantie

7,9 · Yves B · Ouder stel · juli 2026

Positief: Prachtige plaats aan het water , super

Kan beter: Kleine sanitaire maar heel netjes

Pitch per night

Prima doortrek camping

6,7 · Yvonne V · Gezin met tiener(s) · juli 2026

Positief: Mooie camping om een of twee nachtjes te staan. Heerlijk aan het water. Sanitair erg primitief.

Kan beter: Sanitair vernieuwen en alle spinnenwebben verwijderen.

Pitch per night

Vriendelijke klejn schalige camping.

7,4 · Esther L · Gezin met kind(eren) · juli 2026

Positief: Wij hadden dit als overnachtingscamping. Er werd qua plaatsing mee gedacht dat we 2 kleine kinderen mee hadden dicht bij sanitair. Kinderen konden vrij spelen, rustig bijna geen auto's.

Pitch per night

1 nacht

7,9 · Arjen D · Anders · juli 2026

Positief: Mooie plek, goed ontvangen.

Pitch per night

Meer beoordelingen laden