6 van 70 beoordelingen

Aangenaam verblijf met weinig luxe

7,0 Nanda C Gezin met tiener(s) augustus 2026

Positief: Ruime plaats, mooi gelegen aan de rivier, ontspannen sfeer, fijne omgeving. Direct aan bushalte. Speelveld voor honden.

Kan beter: Weinig speelplek voor kinderen, geen speelveld voor kinderen. Geen schaduw. Plekken bieden geen privacy. Sanitair iets verouderd. Personeel behulpzaam, maar niet begaan. Maar 2 plekken waar je de rivier kunt betreden.

Small Comfort pitch

Mooie rustige camping

6,5 Sharon V Gezin met tiener(s) augustus 2026

Positief: Camping is rustig en mooi gelegen aan rivier de Our. Sanitair is vrij nieuw en netjes. Personeel oogde wel wat gestrest. Restaurant kon beter, veel dingen niet meer aanwezig wat wel op de kaart stond.

Kan beter: Extra personeel aannemen om de druk eraf te halen bij de eigenaren. Zorgen dat het restaurant en producten op voorraad zijn.

Small pitch near the river 50m²

Camping met mooie ligging aan een beekje

7,0 Henk S Gezin met tiener(s) juli 2026

Positief: Vriendelijke mensen. Er waren redelijk ruime staanplaatsen. Het is een uitermate hond vriendelijke camping met zelfs een heel parcours uitgezet!

Kan beter: Helaas geen winkeltje. Brood beperkt verkrijgbaar. In het restaurant kon je alleen maar eten als je dezelfde ochtend gereserveerd had. Geen uitgebreide kaart, wel erg lekker, maar duur! Wij hebben de indruk dat er geen “gedragsregels” voor hondeneigenaren waren. Wel dat ze aan de lijn moesten, maar niet dat die lijn niet eindeloos lang mag zijn bijvoorbeeld. Een van onze buurhonden liep regelmatig bij ons, vast aan zijn lijn. Het beest blafte ook naar elk blaadje dat voorbij dwarrelde en werd nooit gecorrigeerd. Erg jammer!

Place central not at the water 120-140m2

Fantastische camping

8,9 Coen B Gezin met tiener(s) augustus 2025

Positief: Zeer nette gastvrije camping, alles goed en strak georganiseerd! Mooie plekken, voldoende ruimte. Omgeving is prachtig

Basic Pitch near the river 100-110m2

Nette camping

8,8 Ah O Gezin met tiener(s) juli 2025

Positief: Keurig sanitair. Werkt met pasjes.

Basic Pitch near the river 100-110m2

Prachtige plek

8,3 Johanna V Gezin met tiener(s) augustus 2024

Positief: We stonden aan de beek, wat een prachtige grote plek. Voldoende voor een grote tunnel tent en 2 tentjes. Ondanks de vele honden was het overdag en snachts rustig. Heerlijk eten in het restaurant.

Kan beter: Het toiletgebouw is erg benauwd, klein en weinig douches. Het werd zo goed mogelijk schoon te houden. Bij aankomst krijg je een kaart met 10 euro. Deze gebruik je voor warm water zoals afwassen en douchen. Douchen is erg duur en je kaart is snel leeg. Vooral met kleine kinderen een uitdaging. Een klein aantal wandelroutes vanaf de camping, voor langere routes en afwisseling pak je de auto. Weinig speelgelegenheid voor kinderen maar je hebt natuurlijk de beek!

Big pitch near the river 120-140m2