Beoordelingen van gasten

8,9/10

1.188 beoordelingen

Categorieën

Algemeen 8,8
Netheid 9,0
Prijs-kwaliteitverhouding 8,7
Accommodatie 8,8
Voorzieningen 8,8
Ontvangst 9,2
Comfort 8,4
Restaurant 8,6
Omgeving 9,2
Duurzaamheid 8,8
Stel 8,9 (552) Gezin met tiener(s) 8,9 (173) Gezin met kind(eren) 9,0 (169) Ouder stel 8,7 (154) Met vrienden 9,2 (71) Anders 9,0 (33) Alleen op reis 9,1 (28) Gezin met baby('s) 9,5 (8)

552 van 1.188 beoordelingen

Top locatie net buiten Etrétat

7,7 · Jeanette V · Stel · augustus 2026

Positief: Verblijf in de stacaravan Locatie

Kan beter: Internet Frietjes in het restaurant

Mobile-Home Standard 2 bedrooms

Camping veel te duur

4,7 · Andrea V · Stel · augustus 2026

Positief: De ligging

Kan beter: Toegangsweg naar de camping is geen doen met een camper, overal staan borden met een bord verboden 3.5 ton. De toegangsweg is te smal. zwembad was dicht en het restaurant.

Comfort pitch (16 A electricity)

Topcamping

8,9 · Esther L · Stel · augustus 2026

Positief: Vriendelijke ontvangst (receptie), goed restaurant op de camping, schoon sanitair, jeu de boules baan, gezellige camping met genoeg privacy

Kan beter: Douches waren regelmatig niet echt warm en de straal die eruit kwam niet altijd voldoende.

Comfort pitch (16 A electricity)

Prima camping voor bezoek aan Etretat

7,6 · Janine D · Stel · augustus 2026

Positief: Prima plekken, sanitair verouderd maar ok en het zwembad is erg klein. Ligging is prima, je bent met de fiets binnen 15 min in Etretat. Terugweg is alleen maar stijl omhoog, dus een elektrische is idd erg fijn. Restaurant Q4Saisons is een aanrader

Kan beter: Sanitair vernieuwen

Comfort pitch (16 A electricity)

Prima

7,8 · Tonnie B · Stel · juni 2026

Positief: Het zwembad mogen de openingstijden wel wat ruimer

Comfort pitch (16 A electricity)

Mooie locatie

7,1 · Arjan S · Stel · juni 2026

Positief: Kunt prima fietsen naar Etretat

Comfort pitch (16 A electricity)

Rust en gezelligheid

9,2 · Frans H · Stel · juni 2026

Positief: Grote schone camperplaats met veel privacy. Gezellige behulpzame medewerkers. Schoon sanitair en lekker zwembad. Het eten is ook van goede kwaliteit

Comfort pitch (16 A electricity)

Prima camping

9,0 · Kees V · Stel · juni 2026

Positief: Leuke camping, mooie plekken en schoon prima sanitair, op loopafstand van Etretat, ongeveer 40 minuten maar goed te doen. Klein zwembad, geen gebruik van gemaakt, leuk restaurantje maar ook geen gebruik van gemaakt. Hartelijke ontvangst bij de receptie, vooraf geboekt online verliep vlot en netjes en maar goed ook want ook in juni waren alle plekken bezet!

Kan beter: Ik kan zo snel niets verzinnen

Comfort pitch (16 A electricity)

Vakantie

7,6 · Kurt D · Stel · mei 2026

Positief: Wandelafstand van de zee Mooi weer

Comfort pitch (16 A electricity)

Parfait

10,0 · Pieter-jan D · Stel · mei 2026

Positief: Parfait

Premium pitch with individual toilet block

Meer beoordelingen laden