Beoordelingen van gasten

8,3/10

83 beoordelingen

Categorieën

Algemeen 8,2
Netheid 8,2
Prijs-kwaliteitverhouding 8,1
Accommodatie 8,6
Voorzieningen 7,9
Ontvangst 8,8
Zwemmen 8,6
Restaurant 7,9
Gezin met kind(eren) 8,3 (33) Stel 8,1 (19) Gezin met tiener(s) 8,0 (14) Ouder stel 7,9 (5) Met vrienden 9,3 (5) Alleen op reis 8,8 (4) Anders 8,1 (2) Gezin met baby('s) 8,3 (1)

33 van 83 beoordelingen

Lekker rustig

8,8 · Robert V · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: Hele rustige camping en het team doet heel erg haar best om het iedereen naar hun zin te maken. Wij waren er alleen met twee kleine nerderlandse kinderen die graag wat meer vriendjes hadden gehad. Het is voornamelijk Frans georiënteerd.

Kan beter: We waren denk ik op het aller drukste moment van het jaar op de camping wat met zich meebrengt dat er heel veel jeugd zich probeert te vermaken. Dit gaat wel eens gepaard met een hoop herrie.

Pitch with electricity

Teleurgesteld

6,8 · Koos K · Gezin met kind(eren) · augustus 2025

Positief: Het personeel is supervriendelijk! Het restaurantje serveert prima eten en het zwembad is heerlijk!

Kan beter: Wij kwamen voor de 3e keer en helaas dit jaar voor de laatste keer. Heel veel geluidsoverlast tot diep in de nacht. Schreeuwende kinderen, auto’s die af en aan rijden, radio’s bij de bbq etc. Meerdere malen hebben we een klacht ingediend waar gelukkig goed op werd gereageerd door het personeel. We hebben het idee dat sinds de camping is aangesloten bij Ushuaisa het publiek is veranderd. Ons past het helaas niet meer.

Pitch with electricity

Fijne overzichtelijke familiecamping

8,6 · Veronique V · Gezin met kind(eren) · juli 2025

Positief: Heel fijn en overzichtelijk voor gezinnen maar ook stellen. Alles is voor handen, een fijn zwembad maar ook vermaak voor de kinderen. Allemaal in verhouding, niet te overdreven. S avonds is het rustig. Het strand is ongeveer 30min fietsen met kinderen. Het dorpje 10 minuten. Met een auto natuurlijk sneller.

Kan beter: Er is geen of zeer weinig bereik op de camping. Je kunt wifi aanschaffen, maar hebben wij niet gedaan. Wel goed om rekening mee te houden, om bijvoorbeeld vooraf je routes al te bekijken naar het strand of dorpje. Of je internet zaken te regelen :-).

Pitch with electricity

Camping familial

9,0 · Gilles D · Gezin met kind(eren) · september 2026

Positief: Camping à taille humaine avec tous les services. Calme et très bien situé entre Vendays et Montalivet

Kan beter: Proposition d'animations comme des tournois de pétanque, ping-pong

Lodge CANADA without toilet blocks

An affordable stay with excellent amenities

9,7 · Sarah L · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: There were lots of activities for the children, including a lovely swimming area.

Canvas bungalow COCO SWEET without toilet blocks - 2 bedrooms

Vacance dans le calme

8,7 · Morgane D · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: Parfait pour être dans un endroit calme sans trop de monde.

Mobile-home EVOLUTION - 2 bedrooms

Genial

9,4 · Marie M · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: Le fait que ce soit un petit camping tout est accessible les gens cordiaux et a 20 mn de vélo du centre de montalivet Un camping calme et agréable

Canvas bungalow COCO SWEET without toilet blocks - 2 bedrooms

Paisible

6,4 · Frédéric L · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: Calme et familial

Mobile-home EVOLUTION - 2 bedrooms

PASSAGE D4UNE NUIT

10,0 · ELODIE D · Gezin met kind(eren) · juli 2026

Positief: NOUS avons passés une nuit et tout était parfait

Canvas bungalow COCO SWEET without toilet blocks - 2 bedrooms

A refaire !

10,0 · karina C · Gezin met kind(eren) · september 2025

Positief: Sympathique

Kan beter: Un peu d'animation

Mobilhome FAMILIAL - 3 bedrooms

Meer beoordelingen laden