Beoordelingen van gasten

7,4/10

29 beoordelingen

Categorieën

Algemeen 7,3
Netheid 7,2
Prijs-kwaliteitverhouding 7,4
Accommodatie 7,6
Voorzieningen 7,1
Ontvangst 8,3
Comfort 6,8
Activiteiten 6,3
Omgeving 8,3
Stel 9,0 (12) Gezin met kind(eren) 7,2 (7) Gezin met tiener(s) 4,7 (6) Ouder stel 6,5 (3) Anders 6,8 (1)

29 beoordelingen

Oud en versleten wojbzijn vroeger verttokken

1,4 · stieven M · Gezin met tiener(s) · augustus 2025

Positief: Het zwembad

Kan beter: Vuile plaats waar het gras 40 cm hoog stond . Bijna geen sanitair . En de afwas hebben we maar aan de caravan gedaan, nen hoop etensresten die daar lagen te stinken nee merci

Pitch with electricity + car + tent/caravan or camping-car

Verblijf Terme 300

5,7 · Remco D · Gezin met kind(eren) · augustus 2025

Positief: Zwembad en faciliteiten aldaar zijn fantastisch.

Kan beter: Jammer dat er op de camping maar 1 toiletgebouw aanwezig is met douches. Een echte campingwinkel ontbreekt. Helaas veel last ondervonden van de grasmaaiers van de naastgelegen golfbaan, deze beginnen om 05.30 - 6.00 met het maaien van het gras.

Pitch with electricity + car + tent/caravan or camping-car

Lovely

6,8 · Roel W · Anders · augustus 2025

Positief: De atmosphere on the camping

Kan beter: Sanitair kan beter

Pitch with electricity + car + tent/caravan or camping-car

Netjes en schoon

9,7 · Wiepko D · Stel · juli 2025

Positief: Ga zo door

Kan beter: Zal ik niet weten

Pitch with electricity + car + tent/caravan or camping-car

Camping deel sterk verouderd

4,6 · Frans T · Ouder stel · september 2024

Positief: Zwembaden, thermen , eten en drinken is prima geregeld ( ook alle onderdeel van de hotels, maar de camping is qua woonuniits en sanitair wel aan verbeteringen toe

Pitch with electricity + car + tent/caravan or camping-car

Te weinig toiletten en fatsoenlijke douches

5,6 · Kirsten V · Gezin met kind(eren) · september 2024

Positief: Prima camping met een mooi zwembad maar bij ons veld maar 4 toiletten totaal te vinden met best wat bezoekers. En geen douches in de buurt. Hiervoor moest je naar de receptie wandelen en dit was ook erg karig.

Kan beter: Douches en toiletten zijn echt verbeter punten.

Pitch with electricity + car + tent/caravan or camping-car

Camping is niet schoon en kort behoorlijk te kort

4,0 · Danny O · Gezin met kind(eren) · augustus 2024

Positief: Camping is behoorlijk verouderd, en super klein kwa vrije plekken. De vaste plekken zijn allemaal verbouwd met hutten om de caravans. Het sanitair is uit het jaar 1950. Onze kinderen gaven aan dat de camping geen camping gevoel gaf, alleen het zwembad was leuk, maar de sauna was in het hoogseizoen gesloten. Dus kwa Therme viel het tegen. Het zwembad was van 9 tot 9 open. Dat was wel prima, mooie ruime openingstijden.

Kan beter: Begin maar eens met het sanitair op te knappen. Er zijn 8 douches en 12 wc’s voor iedereen. Er zijn 2 plekken om op te frissen met een stopcontact. Daar zie ik nog wel heel wat verbetering. Verder maak de camping iets kindvriendelijker met een speeltuin oid.

Pitch with electricity + car + tent/caravan or camping-car

Camping met heerlijke zwembaden voor iedere leeftijd

7,3 · Jolanda V · Gezin met tiener(s) · augustus 2024

Positief: Ruime campingplekken Heerlijke zwembaden De glijbanen die het deden waren uitdagend en leuk Genoeg ligbedden

Kan beter: Een aantal glijbanen deden het niet en dat was erg jammer. Vooral omdat je dan z’n grote rij krijgt bij de andere glijbanen. Het zou fijn zijn als er in de toekomst iets van een restaurant op de camping komt waar ‘s avonds ook wat te doen is. Misschien een idee. Ik zou ze als tip geven om de velden beter af te zetten door bijvoorbeeld planten oid. En nog een extra douche/ toilet/ afwas/ wasgedeelte verder op het terrein. Een uitbreiding zou fijn zijn.

Pitch with electricity + car + tent/caravan or camping-car

camping plus gratis therme 3000 : een gouden combinatie

7,0 · paul V · Stel · augustus 2024

Positief: met de toenmalige temperaturen (+32 C) was het heerlijk toeven in de zwembaden

Pitch with electricity + car + tent/caravan or camping-car

Vakantie Slovenië

7,4 · Ton B · Gezin met tiener(s) · augustus 2024

Positief: Gezellige camping , veel kleine plekken maar in overleg krijg je 1,5 plek of wat nodig hebt. Je staat of tussen( huur) huisjes van vaste bewoners maar ook alleen met andere campeerders. Wifi is zwak maar wel aanwezig. 1 toiletgebouw is klein met alleen toiletten en afwasruimte ( met vaatwasser) hoofd gebouw heeft 2 oudere douches en toiletten maar aan de achterzijde bevinden zich meerdere nieuwe ( heerlijke)douches en toiletten. Super lekker zwembad wat alles echt compleet maakt

Kan beter: Wifi sterkte , en plekken tussen de huisjes mogen wel iets ruimer.

Pitch with electricity + car + tent/caravan or camping-car

Meer beoordelingen laden