Beoordelingen van gasten

9,0/10

795 beoordelingen

Categorieën

Algemeen 9,0
Netheid 9,1
Prijs-kwaliteitverhouding 9,0
Accommodatie 9,1
Voorzieningen 8,7
Ontvangst 9,3
Comfort 8,6
Activiteiten 8,3
Omgeving 9,4
Stel 9,1 (321) Met vrienden 9,0 (125) Gezin met kind(eren) 9,0 (123) Gezin met tiener(s) 9,0 (76) Ouder stel 8,7 (59) Alleen op reis 8,6 (54) Anders 8,8 (27) Gezin met baby('s) 8,6 (10)

59 van 795 beoordelingen

Ideale camping voor iedereen die de Vogezen wil leren kennen

8,4 · Geert V · Ouder stel · augustus 2026

Positief: Livemuziek, restaurant met pizza's en flammkuchen,

Kan beter: Internet, watertappunt dichterbij, zwembad.

Pitch

Heerlijke camping

9,8 · Koen D · Ouder stel · juli 2026

Positief: Wat een heerlijke camping is dit! Schoon, ruim, rustig, vriendelijk, goed georganiseerd, mooie omgeving. En nog niet afgeladen met grote campers; ik hoop dat dat zo blijft.

Kan beter: De verwarming mocht iets lager ;-)

Pitch

Fijne camping

10,0 · Ingrid M · Ouder stel · juni 2026

Positief: Fijn dat je eigen plek mag uitzoeken, goed en mooi sanitair, ruime plaatsen zowel met zin als schaduw. Leuke tafeltennistafels, volleybalveld en jeu de boulle banen. Heerlijk dat we konden zwemmen in het meer met de hitte

Pitch

Goed

7,6 · Anja K · Ouder stel · mei 2026

Positief: Het huisje was uitstekend maar het staat tussen 3 tenten in en je kon niet veel vd omgeving zien, ik had het huisje omgedraaid met de voorkant naar het pad, dat was iets beter geweest,

Kan beter: Huisje omdraaien

Chalet Manaya (No pets)

Prima camping

8,4 · Gijsbertie H · Ouder stel · mei 2026

Positief: Netjes, vriendelijk personeel

Kan beter: Water voor afwas niet heet, en overal , maar dan overal moet je de knoppen van de kranen veel te vaak indrukken. Daar ben je veel meer mee bezig dan met douchen of afwassen.

Pitch

Goed

8,8 · Cor O · Ouder stel · mei 2026

Positief: Ruime plek, zeer attent bij het zoeken naar een arts na val met een lelijke wond . Lekker vers brood en een prachtige omgeving!

Pitch

Mooie camping met ruim, modern sanitair

9,5 · Paul P · Ouder stel · september 2025

Positief: Vriendelijke receptionisten, mooie ligging en een leuk terras

Kan beter: Geen opmerkingen

Pitch

Uitstekende en prettige camping

8,1 · Jos B · Ouder stel · augustus 2025

Positief: Ligging, beplanting, schoon, prettige sfeer

Pitch

Mooie camping en mooie omgeving

9,0 · Eelco B · Ouder stel · juli 2025

Positief: Leuke camping met ruime plekken (zelf uitzoeken) met een kabbelend beekje dat door de camping gaat. Soms bijna geen water, maar na regen verandert dat snel. Mooi startpunt voor verschillende wandelroutes. Wil je fietsen, hou er dan rekening mee dat het dal heuvelachtig is. Wil je echt verschillende collen beklimmen, dan zijn die er ook genoeg. Voor kinderen die genoeg hebben aan een speeltuin, is er voldoende aanwezig.

Kan beter: Voor mij/ons niet veel, maar wij zijn 50-tigers.

Pitch

Mooie camping

9,6 · Luc C · Ouder stel · juli 2025

Positief: Je kan je plaats zelf kiezen. Mogelijkheid om brood te bestellen Voldoende en propere sanitair

Pitch

Meer beoordelingen laden