185 van 582 beoordelingen

De bezetting van het terrein was erg laag.

8,1 Wilhelmus G Ouder stel september 2026

Positief: Toch genoten van de rust en de prachtige begroeing op dit goed onderhouden terrein. (Tuinman was erg sympathiek )

Emplacement

Prima camping voor een paar dagen in naseizoen.

8,6 Harrie H Ouder stel september 2026

Positief: Goed onderhouden camping met ruime plekken en voldoende schaduw. Prima zwembad. Op de fiets ben je zo in Argelès sur mer. Sanitair goed onderhouden.

Kan beter: Verlichting in het nieuwe sanitair gebouw is onvoldoende.

Pitch + car + 2 pers.

Fijn verblijf op deze mooie camping

10,0 Govert Jan V Ouder stel september 2026

Positief: De ligging, loopafstand van een plaats, fietsafstand van zee en bijv. Collioure. Schone camping, prima sanitair. Ruime plaatsen met zon en schaduw. Heel goed restaurant. Prachtig zwembad met voldoende ligbedden. Vriendelijke en behulpzame medewerkers.

Kan beter: Meer duidelijkheid over op welke manier je moet boeken om Bijv. De ACSI korting te krijgen.

Pitch + car + 2 pers. + electricity 10Amp

Leuke camping!

9,3 Brenda V Ouder stel september 2026

Positief: Erg gezellige camping en prachtig zwembad

Pitch + car + 2 pers. + electricity 10Amp

Familiebezoek.

8,6 Out V Ouder stel september 2026

Positief: Mooi onderhouden camping. Vernieuwd sanitair. Goede camping voor familie bezoek in Palau. Goed restaurant. Goed om te weten dat receptie in een bepaalde periode gesloten is tussen 12.00 uur en 15.00 uur.

Kan beter: Mensen erop attenderen dat ze niet alleen op de camping zijn. Minder luidruchtig praten en met face timen binnen gaan zitten gillen en niet vanuit je stoel buiten zodat de hele omgeving mee kan genieten .

Emplacement

Fantastisch

10,0 Anneke S Ouder stel september 2026

Positief: Een knusse camping met ruime plaatsen. Schone en nette toiletten en douches. Ook heerlijk gegeten in het restaurant. De camping heeft een fijne en relaxte sfeer.

Emplacement

Top camping

9,8 Dinand H Ouder stel augustus 2026

Positief: Alles

Pitch + car + 2 pers. + electricity 10Amp

"Zoals het vogeltje thuis tikt, tikt het ook op Le Haras"

9,9 Robert B Ouder stel augustus 2026

Positief: Je thuis voelen op Le Haras

Emplacement

Goede familiecamping

7,1 Jack O Ouder stel augustus 2026

Positief: Voor senioren die een rustige camping zoeken is deze camping te druk

Kan beter: De rand van de camping bij plaats 6b verdient een groene afscherming. Nu staat er een hek met doorzicht op de kale achtertuin van de buren: verschrikkelijk uitzicht.

Pitch + car + 2 pers. + electricity 10Amp

Vakantie 2026

8,8 Simon H Ouder stel augustus 2026

Positief: Alles klopt bij deze camping.

Pitch + car + 2 pers. + electricity 10Amp