Beoordelingen van gasten

8,3/10

171 beoordelingen

Categorieën

Algemeen 8,3
Netheid 8,4
Prijs-kwaliteitverhouding 7,9
Accommodatie 8,4
Voorzieningen 8,2
Ontvangst 8,7
Comfort 8,2
Zwemmen 8,5
Kinderactiviteiten 8,5
Activiteiten 8,4
Restaurant 7,6
Omgeving 8,8
Duurzaamheid 8,4
Gezin met tiener(s) 8,4 (73) Gezin met kind(eren) 8,3 (64) Stel 8,2 (18) Gezin met baby('s) 7,7 (5) Anders 8,9 (5) Met vrienden 8,6 (3) Ouder stel 8,3 (2) Alleen op reis 8,8 (1)

171 beoordelingen

Goed

8,5 · henri O · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Goede camping

Kan beter: Wifi internet over de gehele camping

Comfort pitch 130m²

Prima camping onlogisch ingedeelde campingplavoor een weekje

7,3 · wilmaprima camping voor een weekjep B · Ouder stel · augustus 2026

Positief: Veel animatie

Kan beter: Campeerplekken logischer indelen Wij moesten door een olijfboom heen klimmen om bij de kraan te komen

Comfort pitch 100m²

Leuke Camping met verbeterpunten

7,0 · Michiel R · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Mooie Omgeving, Jammer dat de animatieshows alleen in het Frans zijn en niet in het Engels / Frans zoals aangegeven Daardoor niet te volgen.

Kan beter: Het was niet duidelijk bij het boeken dat de camping uit 2 campings bestaat, wij stonden op het nieuwe gedeelte maar het adres was op de hoofdcamping We waren verkeerd gereden), Het is ook niet duidelijk dat als je op het nieuwe gedeelte staat je van de camping af moet om naar het zwembad op de hoofdcamping te gaan dat is 10 minuten lopen door de brandende zon. Er was maar 1 Sanitair gebouw dat is te weinig voor de hoeveelheid mensen s'avonds was geregeld het wcpapier op en als er schoongemaakt werd s'ochtends stond je geregeld een uur te wachten voordat je er weer gebruik van kon maken.

Comfort pitch 130m² Chateau Arnoux

Niet wat beloofd wordt

3,2 · Ni V · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: De dingen die leuk waren waren voor ons niet goed te gebruiken omdat dit te lang door de volle zon lopen was. Het wordt als een camping verkocht maar zijn eigenlijk 1 5 sterren camping en 1 mini camping. Op het nieuwe gedeelte betaal je voor de goede leuke dingen aan de andere kant maar die zijn niet goed te gebruiken

Kan beter: De pad tussen de campings voorzien van schaduw. Een goede veilige optie die kinderen kunnen gebruiken om van de ene naar de andere kant te komen. Alleen. Een 8 jarige moet op een camping zelf naar de en animatie activiteit kunnen, dit was nu niet zo. Eén zwembad in het nieuwe gedeelte is noodzakelijk in mijn ogen. De lagoon is veel te klein en het zwembad in het bestaande oude deel ook. Dus een tweede zwembad in het nieuwe deel zou zeker geen luxe zijn. Ook omdat de afstand te groot en met veel te weinig schaduw is, is dit op het heetst van de dag echt iets wat nodig is.

Comfort pitch 170m² Château-Arnoux

Prima camping

6,4 · Remco N · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Net sanitaire op nieuwe gedeelte en vriendelijk personeel

Kan beter: Catering, bar te weinig personeel. Zwembad te klein voor het aantal mensen. Verlichting bij de brug vanaf 22:30 uur zou erg prettig zijn!

Comfort pitch 100m² Chateau Arnoux

Vakantie

8,5 · Jan P · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: We stonden op de andere camping in Arnoux De plek zelf had veel stenen We zaten dicht bij het sanitair en receptie /winkel Al met al was het een prima verblijf

Kan beter: Stenen op de plek was wel wat jammer. Niet hinderlijk.

Comfort pitch 130m² Chateau Arnoux

Prima plek

6,1 · Marloes W · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Camping met voldoende voorzieningen

Kan beter: Wat verouderde sta caravans

Loisir Confort 2 bedrooms 21m²

Zeer netjes

8,9 · Ethan P · Stel · augustus 2026

Positief: De camping was zeer netjes (hygiënisch) en opgeruimd. Het zwembad was ook zeer opgeruimd en er waren genoeg bedjes. Bij aankomst werden wij naar onze plek geleidt door een medewerker van de receptie.

Kan beter: Tijdens de piekmomenten stond er te weinig personeel in de winkel van de camping. Hierdoor was de werkdruk enorm en werden er vaak fouten in de bestelling gemaakt. Achteraf werd het wel netjes opgelost, maar dit viel wel op.

Comfort pitch 100m²

Camping l’hippocampe

8,2 · Laura V · Gezin met baby('s) · augustus 2026

Positief: Proper zwembad, goed dat er over de middag gekeken word welke stoelen al lang bedekt staan met handdoeken zonder er gebruik van te maken. Zo hadden wij elke dag stoelen zonder veel moeite te moeten doen. Fijne bediening aan de bar en restaurant! Veel toegelaten aan het zwembad waardoor ons zoontje van 2 jaar zich zelfs zonder veel speeltuigen in het zwembad heel erg goed geamuseerd heeft. Grote kampeerplaatsen, goede watervoorziening, hele strikte security savonds die ervoor zorgt dat de camping zo snel mogelijk stil is. Goeie wasmachines! Hele leuke shows!

Kan beter: Animatie verdelen over de hele dag, enkel muziek aan het zwembad in de voormiddag bij animatie. Muziek aan het zwembad zo nog meer een zomerse sfeer naar boven halen. Wij konden steeds brood bestellen tot 22 uur. Plots kon dit maar tot 19 uur zonder communicatie naar ons waardoor we te laat waren en geen brood konden bestellen voor de dag nadien. Jammer. Ook over de middag hadden we dagen dat we om 13:15 uur geen snacks meer konden bestellen omdat de bakjes op waren. Hier moeten jullie zich op voorzien. Wij werden niet vriendelijk onthaalt de eerste dag! Meer vuilbakken plaatsen op camping.

Comfort pitch 130m²

Leuke, gezellig camping met veel jeugd

7,4 · Peter V · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Er is veel te doen, 2 zwembaden (1 standaard en 1 lagoon), gezellige bar. Het centrale gedeelte met voetbal, tennis, volleybal, jeu de boules, basketball wordt druk bezocht. Er zijn veel activiteiten voor de jeugd en in de avond kunnen ze naar de club.

Kan beter: Geen statiegeld op bekers bij de lagoon toepassen en het pad tussen de 2 campings wat mooier maken zodat het meer bij elkaar hoort.

Birdylodge 2 bedrooms 26m²

Meer beoordelingen laden