Ook zo benieuwd naar het reizen met een camper? Omdat wij hem zelf niet altijd gebruiken kun je nu onze zeer compleet ingerichte Hymer T 654 huren. Met deze ruime 6,8 meter lange camper ervaar je het ultieme gevoel van vrijheid. Laat je verrassen door de vele mooie plekken waar deze camper, met zijn krachtige dieselmotor 130 Pk met 6 versnellingen, je naar toe kan brengen. Cruise control, airco en een achteruitrijcamera leveren eveneens een bijdrage aan het aangenaam rijden. Kortom; neem deze camper mee om de mooiste plekjes van Europa te bezoeken en ervaar hetgeen wat ons ook zo enthousiast heeft gemaakt!
Het panorama dak biedt een mooi uitzicht en de zitpositie achter het stuur en op de passagiersstoel is zeer goed, met verstelbare rugleuning en armsteunen.
Je kunt een aantal dagen zelfvoorzienend zijn omdat de camper beschikt over twee zonnepanelen en 2 zware accu's voor stroomvoorziening. Ook is er een omvormer naar 220 volt voor het opladen van b.v. je laptop aanwezig. De camper heeft zowel een schoonwater- als een afvalwatertank van ruim 120 liter inhoud zodat er voldoende water voor douchen en afwas is.
Rijden
De twee grote spiegels, met z.g. dodenhoek elementen, geven een goed zicht naar achteren. Er zit een achteruitrijcamera op om het zicht naar achteren nog beter weer te geven.
De camper is ingericht voor 3 personen, dus met voldoende veiligheidsgordels en slaapplaatsen. Vastbed en hefbed. Natuurlijk zit er airco in de bestuurderscabine, maar ook een origineel MAXXFAN ventilatiesysteem in het woongedeelte, dat behoorlijk wat warmte wegneemt.
Slapen
Achterin is een comfortabel frans bed geplaatst van 2.00 x 1.30 m , met lattenbodem en uitstekend matras. In het midden is een 2 pers hefbed. De cabine en alle andere ramen en luiken zijn te blinderen zodat het ook lekker donker is om goed te kunnen slapen. Er is voldoende kastruimte, met zowel hang- als leggedeeltes voor kleding en schoeisel.
Je dient zelf mee te nemen dekbed(den), kussens en bedlinnen. Er is een toilet- en wasgelegenheid inclusief de mogelijkheid van douchen in de praktische badkamer. Je dient zelf handdoeken mee te nemen. zowel de cabine ramen als de overige ramen in het woon en slaapdeel zijn te verduisteren zodat je privacy hebt wanneer je wilt en lekker in het donker slapen kunt.
Wonen
De bestuurders- en passagiersstoel zijn z.g, pilotenstoelen, die draaibaar en kantelbaar zijn naar het zitgedeelte. Daarmee creëer je een riante zithoek, voorzien van een verstelbare tafel. De camper heeft een keuken met 3-pits gascomfort, royale koelkast met een apart diepvriesgedeelte. Voor de koude avonden of ochtenden zit er een ringverwarmingssysteem in het woongedeelte. Om goed te kunnen ventileren is er een MAXXFan in de woon / slaapruimte.
Er is een goed geluidssysteem via de autoradio en een losse Bluetooth speaker om je eigen muziek via telefoon of tablet te streamen. In de camper is een alarmsysteem die ook gaslekkages of CO2 zal aangeven. Op diverse plaatsen zitten handige USB aansluitingen voor opladen van bv de telefoons. Het Garmin Camper navigatiesysteem is beschikbaar voor het plannen van snelle of toeristische routes. In het plafond en onder de buitenluifel zit gezellige verlichting voor meer sfeer en gezelligheid. Eventueel airco voor de woonruimte voor 50 euro per week bij te huren
Leven
Je beschikt over een complete inventaris, o.a. voor 4 personen servies, pannen, potten, bestek, snijplanken, bakjes en schaaltjes, maar ook een kurkentrekker en blikopener en een weber BBQ. Kortom je grijpt niet mis. In de garage staan 2 campingstoelen, een tafel, en materiaal om de luifel vast te zetten. Uiteraard zijn er ook zaken zoals veiligheidshesjes, gevarendriehoek, brandblusser, brandmelder, blusdeken, klein gereedschap en reservemateriaal (lampjes, zekeringen). Er is ook een vloerkleed om onder de luifel te leggen.
Achterop is een fietsendrager (lift) gemonteerd, waarop twee (elektrische) fietsen kunnen staan (max 50 Kg). onder het Franse bed is een ruime opbergruimte welke van de buiten en binnenzijde toegankelijk is.
Ophalen en terugbrengen
Bij het ophalen krijg je een “rondleiding” om en door de camper zodat je van alles op de hoogte bent voor je vertrekt. Tevens is er een digitaal handboek dat je zult ontvangen met daarin alle handleidingen en beschrijvingen die handig zijn tijdens je reis.
Wij zijn ervan overtuigd dat je onze camper behandelt als je eigendom en weer terugbrengt zoals je hem meegekregen hebt! Het genieten kan beginnen!
Ps. Als je een andere periode wilt huren. We verhuren heel beperkt maar als we je blij kunnen maken, neem gewoon even contact met ons op, we komen er dan samen vast wel uit